Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem akar a kutya az új...

Yoshimitcu kérdése:

Ha nem akar a kutya az új olba bemenni mi a teendő?

Figyelt kérdés
Régi hűtőszekrénybol csinaltam mert az szigetelt. Határa forditva vagtam az oldalara egy lyukat. Ha belenyomom a kutyát kiugrik belőle. Valószínű fél benne. Inkább kint aludt a szabadban. Most visszaraktam neki a régi sima fa olat, de az nem szigetelt, abba bemegy.
2020. nov. 13. 10:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
2020. nov. 15. 09:01
 12/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom mekkora lehet a kutya, de ez a bejárat szerintem túl nagy neki, huzatos, hiába megy bele, nem tudná belehelni.


Ha pedig méretre beleférne akkor nem tud rendesen ülni, mert alacsony neki.


A falat belülről ki kellene valami szőnyeggel bélelni neki, ráadásul belülről fehér az egész. Az állati ösztönei szerint nem tud rejtőzködni.


Nem mondom, hogy nem fogja idővel megszokni, de jópár nap el fog telni, főleg ha még egy termós rongyot vagy pokrócot sem teszel be neki amibe a mancsait bele tudja tűrni, hogy ne fázzanak.

2020. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!