Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom segíteni a...

Hogyan tudom segíteni a labradorom szülés közben?

Figyelt kérdés

December 1 és 5 között kell szülnie másfél éves labradorom. Készítettünk neki kényelmes fekvőhelyet (ebbe már bele is fekszik szerencsére), de azon kívül, hogy ott vagyok mellette nem tudom, hogy mivel tudnék neki segíteni.

Tippek?


2020. nov. 14. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Fial. Ha nem értesz hozzá, akkor max. egy telefonszámot tudsz előkészíteni, amin fel tudod a dolog hívni.
2020. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Úgy, hogy többé nem elleted, azzal például segíten szegénykémen!
2020. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Másf évesen, pffff... még maga is makdnem gyerek...minek kell mocskos szaporítónak lenni??
2020. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a pozitív tanácsokat.

Amíg nem tudjátok mi áll a háttérben, addig ne ítélkezzetek.

2020. nov. 14. 15:50
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha valami olyasmi allna a hatterben, akkor leirtad volna. Az a tapasztalat, hogy az oldalon tul sok a tudatlan szaporito, ezert is itelkezik rogton mindenki, mert talan mar elegunk van. Amugy vemhesen is lehet nyugodtan ivartalanitani egy darabig, gondolom nem most derult ki szamodra ez a dolog.
2020. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az állatorvosotokkal kell megbeszélni mindent. Én a helyedben azt is megbeszélném vele, hogy az ellés megindulásakor jöjjön ki házhoz.


A többiek azért ítélkeznek, mert számtalan módon el lehetett volna kerülni a vemhességet és egyetlen Google keresésbe került volna megtalálni az információkat (vemhes ivartalanítás, injekció párzás után, stb.).

2020. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Ha december elején, akkor kb egy hete vemhes


Ivartalanítsd!

2020. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
2020. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Eddig miért nem néztél utána? 1,5 évesen rohadt fiatal! Miért szaporítasz egy kamasz kutyával?

A kérdés alapján egyszerű mocskos szaporító vagy! Komolyan fáj a munka és a kutyádból akarsz pénzt kizsigerelni? Vagy csak egyszerűen alkalmatlan vagy a kutyatartásra?

2020. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy állatorvost, aki elmondja mi a teendő, és elérhető, ha gond adódna...
2020. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!