Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Uszkárosok,egy kérdés?

Uszkárosok,egy kérdés?

Figyelt kérdés

Mostanában van 1 éve,hogy elment az imádott törpe uszkárom 16 évesen.

Szeretnék most már új kutyust és érdekelne,hogyan változtak az árak 17 év távlatában,fekete törpe uszkár vonalon,mert a hirdetésekben összevisszaságot látok ez ügyben.

Én 17 éve 30ezer forintért vettem,és még 50 lett volna hozzá a törzskönyv amit nem kértem.



2020. nov. 20. 19:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ez valóban nem egy vészes dolog amúgy,meg nekem az idegrendszere úgyis fontosabb.

Mikor vettem az enyémet eltöltöttem 1 órát az apa és anya kutyával meg a kölykökkel és így választottam ki azt akit akarok.

Emlékszem az fogott meg a legjobban,hogy felvettem az apa kutyát,aki morgott közben,de harapni vagy odacsípni már nyuszi volt,így tűrt:)

A kedves fia is ilyesmi lett.

Alapvetően kedves egy határig,de közben kíváncsi és végtelenül tapintatos.

2020. nov. 20. 20:15
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
:) Uszkár:) Az usziknál a külső jegyeken kívül nagyon fontos a barátságossága is. Fontos a jelleme. Ezt az FCI standard is tartalmazza (pl. kiállításon kizáró hiba: az aggresszivitás. És fontos fajta jelleg a standard szerint is: "Hűségéről, tanulékonyságáról és képezhetőségéről híres, mely különösen kellemes társassági kutyává teszi"). És lesz egy árnyékod:)
2020. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Árnyék hahaha


Exeim tudnának erről mesélni.

Akárhova mentem a lakásban mindenhova jött utánam.

A wc előtt ült.

Lehajtotta a fejét és türelmesen várt,kijöttem és júj de jó megyünk kezet mosni,aztán a nagyszobába:D


De a csúcs az volt,hogy szeretem a fekete ágyneműt...

És az ágyra nem jöhetett fel,de mivel a nő személyében vetélytársa lett,őkelme befeküdt az ágy közepébe demonstrálni,de mivel fekete volt ő is így láthatatlan lett.

A bnőm meg ment be a hálóba,feküdt volna le és hopp,valaki ugatva jelzi,hogy menj innen,ez a gazdám ágya:D

Vagy néha veszekedésnél betámadta a hangoskodó csajokat ugatással,akik ettől még inkább kiakadtak.

De amitől minden nő kivolt,hogy hazajöttem,leültem és a kutya azonnal beült a hónom alá az ölembe hajtotta a fejét miközben nézte a nőt,hogy közelít e "hozzánk"


Szerettem nagyon...

2020. nov. 20. 20:38
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Wc előtt? :) Nálunk egybe van a fürdőszoba-WC beoson, és ha elhelyezkedek a WC-n már az ölemben van:)


Nálunk szerencsére ilyen nem volt, mert már házasok voltunk amikor jött a kis fekete :) De résnél kell lenni.

2020. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen. Igazi uszi :)
2020. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a másik kedvencem a kiállítás. Amint belépnek a ringbe látszik rajtuk, hogy tudják, hogy most őket figyelik és egészen másképpen járnak. Meg amikor készülődünk elmenni. Múltkor 15 percet kerestük (a házból van egy közvetlen ajtó a garázs felé), az egész házat feltúrtuk, hogy hova lett. Ő megérezte, hogy most indulunk, és bemászott az autóban lévő boxába. Mi ezt nem vettük észre, és elég sokat kerestük.
2020. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

ismerős.

kozmetikus után valósággal mutogatta magát az enyém is:)

szökdécselt mindig mint egy büszke szarvas meg pörgött a levegőben.

meg futni nagyon szeretett.

úgy futott,mint egy agár.

minden vele játszó kutyust kifárasztott.


am úsztatni próbáltátok már?

én úgy meglepődtem,mikor kivittem egy bányatóra,bementem a vízbe,elkezdtem hívni,aztán hezitált kb 1 percet,majd beugrott a vízbe és úgy úszott mint 1 vidra,miközben életében először úszott.

2020. nov. 20. 21:14
 18/18 anonim ***** válasza:

Jajj az úszás... Igen. :) Vízfüggő. Télen óvatosan kell vele kirándulni menni, mert vizet lát neki úsznia kell, és félünk, hogy beteg lesz. Egyik ismerősnél láttuk, és mi is vettünk egy ilyen vízen úszó játékot ami elég puha. Bedobjuk, kihozza. Még el se dobtuk már úszik be, majd vsszanéz: "Lécci, dobd már!" eldobom, akkor turbó módba kapcsol és beúszik érte. És ezt kb. 1 órán keresztül...


Nekünk szerencsénk van jó helyről származik. Egyszer egy agár kölyök megkergette (van egy érzésünk, hogy prédának nézte) és legyorsulta, kb. ez volt a szerencséje, mert mi rohantunk az agár kölyök gazdájához, hogy csináljon valamit a kutyájával, a mi kis uszink meg tényleg mindent beleadott és legyorsulta, és befutott közénk, és akkor meg tudta fogni a csaj a kutyáját. De ezt más uszis is mesélte, feltehetően ugyanezzel a kölyökkel, mert ugyanott történt.

2020. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!