Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet keverni különböző...

Lehet keverni különböző fajtájú száraztápokat egy etetésen belül? pl.csirkéset és bárányosat

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Miert ne? De mi ertelme?


Ha a kutya nem eszi a szaraztapot, akkor inkabb keverd konzerv tappal es valoszinu megfogja enni.

2020. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Különböző fajtájú táp összekeverve sanszos, hogy fosást okoz. Egy márka különböző összetételű tápjaival kevésbé lesz gond.
2020. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
én próbáltam macskának, hogy elfogyjon az, amelyik annyira nem jött be neki. a rohadék kiválogatta a jót
2020. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet keverni egy márkán belül az ízeket, de én direkt nem keverem, hanem váltogatom azt ízt. Csirke, lazac, bárány, mindig a legnagyobb kiszerelést rendelem, ha elfogy, akkor másik íz jön. Évek óta etetek így egyetlen fajtát.
2020. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Kutyáknál fogalmam nincs a tápokról mert barfozunk, de a cicám száraztápot eszik. Veszünk vagy 5 különböző tápot, van közte steril, szőrcsomó elleni, stb. Mindet összekeverem egy nagy táptartó konténerbe és abból adok neki mindig. Jó ideje eszik így és semmi baja nincs.
2020. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!