Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Váltsunk tápot ilyen esetben?...

Váltsunk tápot ilyen esetben? És mire?

Figyelt kérdés
A kutyusom Josera táppal kezdte, de egy idő után nem akarta megenni. Váltottunk eukanubára, amit imádott, habzsolt, de viszketett tőle. Váltottunk black angust marhásra, de utálta, el se fogyott az összes. Utána váltottunk happy dog junior rizses bárányosra, azt szereti, nem viszket tőle. Mostanában kellene váltani felnőtt tápra, de nem tudom, hogy maradjunk e a Happy Dognál. Mit javasolsz?
2020. nov. 29. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az vált be nálatok, akkor szerintem maradjatok a Happy Dognál.
2020. nov. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Happy Dog összetételre nem valami jó táp. Ha emiatt szeretnél váltani, én legjobb ár/érték arányúnak a Brit Premium tápot találtam, vagy ha kicsit többet is rá tudsz szánni akkor a Wolf of Wilderness vagy a Brit Care, de az eddig mondott tápok is kb. ebbe az árkategóriában estek. Én Brit Prémiummal etetek és imádja a kutyám. Szerintem a tiéd is szeretni fogja, mert nagyobb a hústartalma (na azért nem is egy Acana, vagy Platinum, hogy problémát okozzon az esetleg túl sok fehérje, de ezt inkább nem ragoznám, mert ezzel a két táppal kapcsolatban nagyon megoszlanak a vélemények.)


Ha más miatt szeretnél váltani akkor nem tudom.

2020. nov. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az eukanuba csirkés volt, és a többi táp nem tartalmazott csirkét és csak az eukanubától viszketett, ezért kerülném a csirkéseket. A World of Wildernessben mindben láttam csirke származékokat. A másik kettőt nem ismerem. Hol szoktad venni?
2020. nov. 29. 09:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a Wolf of Wildernessre van kereted, akkor tudom ajánlani az Alpha Spirit halas tápját. Iszonyat jó összetétele van, és nem sokkal drágább mint a wow, illetve a halas tápjuk csirkementes.

[link]

2020. nov. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, a Brit tápoknak nagyon jó az ár érték aránya, de most rákerestem a beltartalomra és nem találtam olyat, amiben nincs csirke. A pulykás és a bárányos rizses is tartalmaz csirkét.
2020. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnézem!
2020. nov. 29. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!