Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápra váltsunk?

Milyen tápra váltsunk?

Figyelt kérdés
Eddig Dog Chowt kapott, de kb 2 hete alig akarja enni. Vmit hasonlóárban, kicsit drágábban is lehet, csak jó minőségű legyen.
2009. okt. 27. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem kell feltétlen váltani ha válogatni kezd. Vedd el előle és add a következő etetésnél. A válogatás egy olyan dolog amivel a kutya téged irányít, így rögtön átveszi a vezér szerepet.


Ha nem eszik ne egyen. egy-két napnyi koplalás még jót is tesz az emésztésnek.


nem szabad az ilyet hagyni!

2009. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt szoktam, de amikor már 4 napja nem evett akk gondoltam inkább keverek a táphoz valamit.
2009. okt. 27. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyen esetben viszont menj el az orvoshoz, hátha valami szervi baj van a háttérben.
2009. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha 4 napig elvetted előle, és még mindig nem eszik, akkor beteg. Van valami baja belül.

El kell menni dokihoz, és szerintem elsőnek egy vérképet kell nézni, abból sok minden kiderül.

Nem történt valami mostanában, ami kiválthatja az étvágytalanságot?

Azért megpróbálkozhatsz más táppal, előfordulhat, hogy elunta. Én azt hiszem, a Biomill és a Happy dog minőségben és árban is hasonló a Dog Chow-hoz, mindkettő kapható a Fressnapf-ban. De vásárláskor azért nézd meg a zsákon az összetevőket!

2009. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg select goldal az a fresnapfs saját terméke. nekem ez jöttt be
2009. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!