Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám a 13 éves...

Hogyan tudnám a 13 éves vizslámat szobatisztává tenni?

Figyelt kérdés
Reggel mindig kiengedem, de miután elmegyek a munkába nem tudok rá figyelni napközben, és mindig bepisil.. mit tudnék tenni?

2020. dec. 1. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már senior korban van lehet, hogy nem is tudja visszatartani addig. Lehet, hogy érdemes lenne leteríteni egy kutyapelenkát, amire pisilni tud és egy hétvégén kipróbálni, hogy ahányszor pisil gyorsan oda rohantak vele.
2020. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most fogadtad örökbe, vagy eddig is veled élt? Mert ha most került hozzád, akkor lehet hogy soha nem is volt szobatiszta, viszont ha régóta nálad van és eddig szobatiszta volt de már nem az, annak szerintem a kora az oka, már nem tudja annyira visszatartani.
2020. dec. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, eddig kint volt mindig, csak látszott rajta már hogy öregszik ezért már 1 éve benti kutya lett..
2020. dec. 1. 09:59
 4/14 A kérdező kommentje:
Lemaradt, nem fogadtam örökbe, 12 éve velünk él.. :)
2020. dec. 1. 09:59
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Itt a baj. Hol voltál 13 évig? Most már van elég baja, ne kínozd azzal hogy még nevelni akarod ennyi idősen.

Vagy kiengeded, ha nem vagy otthon, vagy veszel leteríthető kutyapelenkát.

2020. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az is belenyúlt a dologba, hogy kinti kutya volt a rövid szőre létére, ez megviselhette a szervezetét és elképzelhető, hogy azért nem tudja már tartani. Gondolom a veséinek megártott a hideg.
2020. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*rövid szőre ellenére, bocs
2020. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát én kihívtam a dokit más dologért, mert volt egy műtéte is még egy éve. Írt fel vitaminokat stb..

Télen a kutya bent volt egyébként..

2020. dec. 1. 10:33
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha télen bent volt az más. Akkor csak simán az öregség szerintem
2020. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Öreg szegény, nem tudja már tartani.
2020. dec. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!