Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kennel fekete hosszu szoru...

Kennel fekete hosszu szoru csivavaval? :) jovo evben szeretnek befogadni egy kis cukisagot:)

Figyelt kérdés

Rengeteg kennelt talaltam de sajnos nem mindegyiknél van kep es nem akarok 30 kennelre rairni. :) köszönöm a valaszokat.


Esetleg valami jo tanács?



2020. dec. 2. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Tegnap már kiirtad ezt a kérdést😒
2020. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
2020. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat pedig latod, hogy muszaj lesz irnod nekik, ha tegnap se kaptal valaszt, ma sem hiszem, hogy szerencsevel jarsz. Amugy a kennel oldalan oda szoktak irni, hogy milyen kutyajuk van, es kep is szokott lenni. Ez nem eleg?

Ja es gyakorlatilag google elso 5 talalat, most direkt megneztem neked. Legyel picit talpraesettebb, a kutyakhoz es foleg ehhez a fajtahoz eros kez kell, hogyan akarsz igy kutyat nevelni?

2020. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mint írtam rengetegnel nincs kep. Ezert gondoltam hatha valaki tud helyben.

Az hogy nem akarok végig kerdezni 30 embert hogy jon ahhoz hogy milyen gazdi vagyok? Van egy 60 kilós kutyám mirol beszelunk?

Nem erre valo a gyakori?

2020. dec. 2. 21:37
 5/15 anonim válasza:
66%
a gyakori kérdésekre való nem spam kérdésrekre...egyszer felteszele egy kérdéste jön majd válasz..nem kell 30 embert végigkérezni
2020. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugy tudom, jelenleg 15 kennel mukodik az orszagban, te milyen 30 emberrol beszelsz amugy?

Lepj ki inkabb abbol a csoportbol, mert szerintem inkabb szapival van dolgod, mint tenyesztokkel.

Keresd fel a kerdeseiddel a tenyesztoket, azert nehogy mar belehalj par emailbe konyorgom :D

Google elso par talalat, es megtalalod a kenneleket.

2020. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Torzskonyves helyekről van szo es a csoport is csak torzskonyves csivavakkal foglalkozik. Nem szapis. Toluk nem vennek.

Mindegy.

2020. dec. 2. 22:48
 8/15 anonim ***** válasza:
Vannak törzskönyves szapik is ám!!
2020. dec. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De ezek kennelek mit nem ertesz rajta? Vagy hanyszor irjam meg le?
2020. dec. 3. 09:30
 10/15 anonim ***** válasza:
És én még hányszor írjam le, hogy nem számít, hogy kennelnek vannak feltüntetve, attól még lehetnek szaporítók.
2020. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!