Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám esténként állandóan...

A kutyám esténként állandóan ugat, mi lehet az oka, illetve mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Van egy kinti kutyusunk, aki mostanában rászokott, hogy kaja után este áll az ajtóban, illetve ugrál rá, és folyamatosan ugat. Egy ideig kimentem megnézni, mi baja van, de utánaolvastam, és azt írták, hogy ne a kutya legyen a főnök, és ne akkor menjek ki hozzá, amikor ő akarja, és ugat. Elkezdtem figyelmem kívűl hagyni az ugatást esténként, és így abbahagyja. De amikor kimentem hozzá megnézni mi van vele, majd bejöttem tovább folytatta. Mint írtam egy idő után megunja, de nagyon idegesítő tud lenni. Esetleg valaki tudna segíteni, illetve tanácsot adni?

2020. dec. 4. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Be akar menni. Van saját háza, lehetőleg szalmával bélelve? Mekkora, milyen fajta kutya? Az utcában ugat a többi?
2020. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Maradj kinnt vele es egy ido utan rajossz,miert ugat. Szerintem max 5 perc alatt fazni fogsz. Nem esik le ,h fazik a kutyad es be akar menni szegeny a melegbe hozzad??


Gondolom rovidszoru vagy kistestu kutya.....ha szerinted nincs hideg kinnt,akkor te miert nem kinnt alszol vele???

Van kutyahaza?? Probald ki es rajossz,h ott is hideg van...


Az allami sinteren is bennt tartjsk futott helysegben a kutyakat.


Szereted a kutyad? Te fazol odakinnt? Beengeded vegre a lakasba,h a legjobb baratod is jol erezze magat...!

2020. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha eddig nem csinálta, akkor valami nagyobb oka biztosan lehet. Menj ki maradj kint vele, nézd meg akkor mi lesz.

Attól nem a kutya lesz a főnök mert te megnézed, hogy éppen mi baja a kutyának. Lehet fázik, és bekéredzkedne, gondolom én mivel nem véletlenül ugatja az ajtót. És stimmelhet is mivel nemrég kezdődtek meg ezek a fagyos idők. Kinti kutya, tehát biztosítottad neki azt a környezetet ami egy kinti kutyának kell?

2020. dec. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
A kutyák látják a szellemeket. Egy gonosz szellem mászkál a házatokban éjjelente és próbál jelezni.
2020. dec. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megoldódott a probléma. Egyébként van neki téliesített helye, meleg és puha kutyaágya, és eddig is kint volt télen, és semmi baja nem volt.
2020. dec. 12. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!