Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Esténként állandóan morog a...

Esténként állandóan morog a kutyám, farkát pedig maga alá húzza. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A kutyám 3 napja minden este csak morog. Napközben elvan, de amint jön az este elkezd morogni, van hogy ugat is. Voltam vele állatorvosnál, semmit nem talált nála. Észrevettem, hogy a farkát maga alá húzza szinte mindig és amikor lefekszik sokszor hátra fele néz a farkához és úgy morog. Mi lehet a baja?

2017. szept. 19. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Keress másik dokit, mert ez a "sokszor hátra fele néz a farkához és úgy morog." dolog valami szervi baj lehet szerintem. Mi másért morogna a hátsó felére, ha nem lenne ott valami? Láttam már ilyet mikor a kutyának fájt valami, és "veszekedett" a fájó testrésszel.
2017. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pénteken kell visszavinnünk, azt mondtan ha addig nem múlik el ez a dolog, akkor tovább kutakodik :-( Kapott egy fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő gyógyszert is. Remélem nem lesz semmi komoly baja :-(
2017. szept. 19. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Az mondjuk érdekes, hogy a doki nem talál semmit, de azért ad fájdalom csillapítót , meg gyulladás csökkentőt....
2017. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vissza se vidd oda hanem egyből másik orvoshoz és már ma. Ha nem talál semmit akkor kérj egy teljes kivizsgálást, de biztos nem ok nélkül csinálja ezt a kutya hisz kellő utalást is tesz rá.
2017. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg az allergia gyógyszere nem okozhat ilyen mellékhatásokat? Apoquel-t kell adnom neki és arra gyanakszom, hogy ez válhatta ki nála ezeket a problémákat.
2017. szept. 19. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Bűzmirigy?
2017. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!