Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbefogadásnál összeg?

Örökbefogadásnál összeg?

Figyelt kérdés
50.000 Ft reális örökbefogadási díjnak? Fajtamentő Alapítványról lenne szó, ivartalanítás, féregtelenítés, negatív szívféregteszt, oltás van az "árban".
2020. dec. 6. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez bőségesen fedezi az állatorvosi költségeket + hozzájárulás is az alapítvány működéséhez. Nem tartom korrektnek, de ha ez a szabály, akkor ez van.
2020. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem korrekt.
2020. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A pontozást kérlek ne figyeljétek, én mindenkinek küldtem a hasznos választ. Illetve aki lepontoz, annak örülnék, ha inkább a véleményét írná ide, hogy ez egy rendben lévő ár, vagy kevés, amit ezért nyújtanak, például labor vizsgálat nincs benne, de láttam, hogy máshol például azt is megcsináltatják a kutyának, mielőtt örökbe adják.
2020. dec. 6. 11:16
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Megkérdezhetem egyébként, hogy melyik fajtamentés? Vagy hogy kb.mekkora kutya?

Ha belegondolsz, az ivartalanítás kanoknál 20 ezer, szukáknál inkább 30 ezertől kezdődik. Oltás olyan 8 ezer. Chip 5000. Szívféreg teszt 7-8000. Szóval szerintem reális. És ugye én abból indultam ki, hogy semmi másra nem kellett költeni a kutyával kapcsolatban.

2020. dec. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
És mioért nem kérdezed meg őket?
2020. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kistestű kutyafajtáról van szó, de konkrét fajtát nem írnék, mert nem akarok bármilyen hátrányos megkülönböztetést a fajtamentőknek. Bennem csak az merült fel, hogy máshol látom a labor vizsgálatot is feltüntetve, itt pedig rögtön azzal kell majd indítani az örökbefogadás után, de ha akkor derül ki, hogy valami gond van a kutyussal, akkor már nem lesz mit tenni. De úgy látszik, akkor ezt a kockázatot be kell vállalni.
2020. dec. 6. 12:42
 7/13 A kérdező kommentje:
A fajtamentő azzal magyarázza, hogy ha kölyökként szeretném, akkor az ára 250.000-300.000 Ft-nál közötti a minimum ár, tehát ez reális. Amivel nem vitatkozom, valóban ennyi a tenyésztőnél, de például ha nem kölyköt, hanem már felnőtt kutyust szeretnék, akkor tenyésztőhöz nem igen tudok fordulni.
2020. dec. 6. 12:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hozzállás, lenne egy tippem, hogy melyik egyesület. És ez így tényleg szívás, hogy labort neked kell csináltatni, aztán ha bármi van a kutyával, te szívsz vele. De azért gondolom 20-30 milliót kapnak adó 1%-ból, ha az az egyesület, akire tippelek.
2020. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A fajtamentőknél lévő kutya szaporítótól származik.


Nem adnék érte 50ezer Ft-ot, az tuti..


A gyepiről meg majdnem ingyen kihozhatnád a kutyát..

2020. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt ez nem normális. Az azzal való operálás, hogy mennyibe kerülne HA törzskönyves lenne, HA kölyök lenne, pofátlan.

Otthagynám az ilyen szervezetet, és maradjon rajtuk a kutya.

2020. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!