Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » V@laki akinek meggyógyult...

V@laki akinek meggyógyult parvóból a kölyök kutyusa? Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés
2020. dec. 6. 18:53
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Hany hónapos volt ?
2020. dec. 6. 19:16
 12/32 anonim ***** válasza:
0%

"9/11 A kérdező kommentje:

Igen én vagyok. Azt mondta hogy 50% hogy felépül."


Ja, mert kell neki a lóvé.


Egy...senki.

2020. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Ezt mire érted hogy egy senki?
2020. dec. 6. 19:18
 14/32 anonim ***** válasza:
77%
Kb 1 éves volt, kapott kölyökkorában oltást, de valószínűleg vagy rosszul adták be vagy bekamuzta a “tenyésztő” (volt oltási könyve pecséttel, de kitudja). A szomszéd kiskutya kb 6 hetesen elkapta, sajnos ő belehalt, de előtte átadta az én kutyámnak valahogy a kerítésen keresztüli érintkezéssel. Nagyon megszenvedte, csonttá fogyott, de kb 2-3 hét alatt teljesen felépült, otthon kellett gyógyszereznünk. Azóta se volt soha beteg.
2020. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem hogy nem fogja túlélni :(((


Még annyira kicsike.


Egyébként nincs láza

2020. dec. 6. 19:22
 16/32 anonim ***** válasza:
91%
Előző kérdésednél is leírtam, az én kutyám 1 hétig volt kórházban de felépült. Nagyon beteg volt, mikor bevittük, minden nyílásából dőlt a vér. De túlélte. Ha erős a kutya szervezete, túl fogja élni.
2020. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
88%

Az enyém 4 hónapos volt mikor elkapta. Már 1 éves és nagyon jól van. A kutya szervezetétől függ, hogy meg marad-e.

Az oltási könyvében jelezve volt, hogy megkapta az oltást, de nem védett eléggé.

2020. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Ő csak 9 hetes nagyon picike és ma láttam rajta hogy iszonyatosan levan gyengülve :(((( szinte meg se bírt mozdulni. Csak 2 napja van bent. Azt mondta a doki 3-4 nap szokott lenni a fordulópont. Vagy jo vagy rossz irányba. Megesz az ideg!!
2020. dec. 6. 19:32
 19/32 A kérdező kommentje:
Nem lesz ennek jó vége van egy olyan érzésem.
2020. dec. 6. 19:34
 20/32 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, ne add fel a reményt, küldd neki az energiát - bármennyire furának is tűnik ez. Ugyan nem parvóból, de babéziából épült fel annak idején 9 hetes kutyusunk. Napokig volt kórházban, nem sok jóval kecsegtettek, de sikerült neki, a tiédnek is fog! Nem szabad másra gondolni!
2020. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!