Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 nappal ezelőtt az utcáról...

2 nappal ezelőtt az utcáról befogadtam egy nagyon cuki kölyök kutyust , de ma elajándékoztam egy családnak viszont most rettentően hiányzik nekem. Szerintetek vissza adnák nekem a kutyust?

Figyelt kérdés
2020. dec. 3. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Hogy akkor nekik hiányozzon? Főleg ha kisgyerekek is vannak abba a családba, szerinted mennyire viselné meg őket, hogy kapnak egy kiskutyát, jah mégsem?

Menhelyeken rengeteg hasonló cuki kölyök kutyus van, válassz magadnak felelősen akkor.

2020. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg õket🤦🤷
2020. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
semmiképp nem erkölcsös szerintem.
2020. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem meg ha hozzád nőtt és a kutya is megszeretett téged, akkor még most léphetnél az ügyben, de egy hét múlva mem. Ha megmondanád nekik szépen hogy kötődni kezdtél hozzá illetve felajánlsz valami kárpótlást pl. azt, hogy menhelyről segítel nekik találni egy kiskutyát, akkor szerintem ha normális emberek, akkor megértenek téged és visszaadják a kiskuyát és hoznak ki helyette másikat.


Másik alternatíva, hogy megkéred őket hogy hadd látogasd. De szerintem nálad a helye mert te találtad, a kutyus is hozzád került először, neked lehet hálás hogy jó kezekben van (a kutyák érzik az ilyet).

2020. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem már nem lenne pofám visszakérni. Ahogy az első írta, tele van a menhely aranyos kölykökkel. Így megmaradhat a család kutyája is, és te is megmentesz egy életet.
2020. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Istenem, lesülni a bőr a képemről...
2020. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjuk siman megkerdezheted, hogy minden rendben van-e a kiskutyával, hogy nem bantak-e meg a kutya befogadását.

Ha esetleg panaszkodnak, hogy nem szobatiszta es mindent szetrag … akkor felajanlhatod, hogy visszafogadhatod ha gondot okoz.


Persze ha ilyen hektikus vagy, szerintem aludj meg ra egyet.

2020. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Képzeljétek el!!!! Vissza akarják adni nekem a kutyust, maguktól.


A sors is így akarja hogy az enyém legyen

2020. dec. 3. 20:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Letezik a telepatia.
2020. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogyhogy?? Mi történt, hogy vissza akarják adni??

És amúgy milyen kutyus, mekkora, mennyi idős?

2020. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!