Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás önkéntes segítségét...

Kutyás önkéntes segítségét kérem kutyatámadás miatt Kit hívhatok itt Pesten hétvégén? van infotok olyan kutyás szervezetről,aki ebben segít?

Figyelt kérdés

Kutyatámadás ért bennünket tegnap este Budán pórázos kutyasétáltatás közben. Két kutya kirohant egy nem teljesen bezárt kapun és nekünk esett. Most értem haza a korházból ahol begipszelték a jobb kezem s a bal lábamat is varrni kellett. A kutyámon is van legalább két harapás a hátán és a jobb oldalán a kb a Julius-hám végénél. Nem tudom bevinni sehová mert, nem tudom fél kézzel betenni a kocsiba. Pesten most nincs elérhető, kutyától nem félő segítségem. Enni, eszik, jön, megy de látszik, hogy fáj neki a mozdulat ha feláll. Holnap reggel vissza kell mennem a kórházba a kezem átkötözése miatt de délelőtt szeretném orvoshoz vinni a kutyust. A mi állatorvosunk aki a közelben van, gyalog elérhető de ott nekem kell lefogni a kutyát amíg körbevágja a szőrt a seb körül és most nem tudom őt megtartani gipszelt kézzel és akutya persze félti a sebét.

Ki tudna segíteni az állatorvosnál nekem, mert ő egyedül van, vagy tudtok olyan orvost aki másod magával kijön és ellátja az ilyen sérülést háznál Budapesten? Homevetnek már irtam mailt.Esetleg olyan önkéntes szervezet, aki segít elvinni a kutyát másik orvoshoz itt avárosban ahol el tudják látni?. Kell neki fádalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és ki is kell tisztítani a sebeket. Én csak fertőtleníteni tudtam most.


2020. dec. 12. 02:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Sajnálom, ha Pesten laknék segítenék, de vidéki vagyok. Szerintem ha Facebookon írsz pesti kutyás csoportokba, biztos lesz aki segít. Ezekben az állatos csoportokban mindig lehet találni önkéntes segítséget.
2020. dec. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon irj
2020. dec. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Tetovált állatmentők


Bár a kutyás szervezetek inkább a kutyáknak segítenek nem embereknek


Nincs szomszéd, haver, kolléga?

2020. dec. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Állatorvos is megy ki házhoz max elviszi
2020. dec. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

Minimum lenne, hogy a tamado kutya gazdai segitenenek ... amugy ha ugy kersz taxit a diszpecsertol, hogy kutyaszallitasrol lenne szo, akkor vannak taxisok akik szivesen segitenek.


Amugy ha nem tudtad elintezni semmi fele keppen, akkor en segitek ... de! ... most meg el kell mennem a reggeli kutyasetaltatasra, nagyjabol 1/2 10-re hazaerek ... utana allok rendelkezesedre ... tahat ha addig irsz egy privatot (esetleg egy elerhetoseget) akkor ahogy hazaertem a kutyazasbol, azonnal hivlak es mehetunk is a dokihoz. Ha mar elintezted, akkor nem fogsz jelentkezni ...

2020. dec. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Nagyon sajnálom,ami veletek történt! Nem tudok segíteni sajnos, viszont kérlek add meg a pontos helyszínt, mert szeretnénk elkerülni. Köszi!!
2020. dec. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem jelentkeztel (5-os vagyok) ... gondolom elintezted kozben.
2020. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Most mar jelentkeztel, de a megadott szamon semmit nem tudtak a kutyatamadasrol ... most mi van? En megyek ha kell, de valoszinu rossz szamot adtal meg.
2020. dec. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
... szuper dokim is van akihez lehetne menni (nem is rablo, tehat anyagilag sem ver oda) ... kutyaszallito autom is van ... es szivesen segitek ... kerek egy jo szamot, hogy egyeztessunk ... (meg mindig az 5-os vagyok) ... !!!
2020. dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Hm, vajon tényleg csak annyiról van szó hogy a kérdező rossz számot adott meg, vagy valójában egy troll aki visszaél a segítőkész emberek jóindulatával? Kíváncsi lennék mi lett a sztori vége.
2020. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!