Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hirtelen miért kezdett el...

Hirtelen miért kezdett el ennyire anyám hoz 'huzni'?

Figyelt kérdés
Pici (3honapos)kora óta egyedül én nevelem. Én ettem, setaltatom, játszom, tanítom. Pár napja azt vettem észre ha hívom, szelektíven hall. Semmi reakció. Anyám hívja fut, rohan, repül. Amikor hívom magamhoz, mintha nem tudom mit mondanék neki semmi reakció csak áll és néz. Nagy ívben le vagyok t... a(anyám az utóbbi időben nagyon el is kényeztetve minden finomsaggal, a tapja nem is igazán kell neki ebből adodoan lett egy nagyobb vitának, amit már n hagyhattam szó nélkül) ! Júniusban volt 1 éves, lassan érik neki az ivartalanítás. Lehet ez is az oka? Sajnos nagyon szomorú és tanácstalan vagyok! Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2020. dec. 15. 13:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19%

De finomabbakat adjál neki mint anyukád,vannak prémium jutalomfalatok ami direkt úgy van kidolgozva hogy finom legyen kutyák számára. Minden egyes alkalommal amikor hallgat rád megkell jutalmazni.

Aztán már téged fog választani

2020. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Anyáddal nézess már pár cesar milant, és döntsse már el, hogy magának akar egy kutyát, vagy neked.
2020. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Körül nézek újdonságok után!

Neki nem kell, én akartam magamnak, én hoztam el nem ő! De teljesen ellent mond annak amit már művel és ezt szerintem nem csak én néznem, nézem jó szemmel! Ha tudnátok valami nagyon finomat ajánlani azt meg köszönöm!

2020. dec. 15. 15:05
 14/20 anonim ***** válasza:
19%

Mondjuk lehet elsőnek jobb lenne ha te is emberi kajával próbálkoznál mert anyukád már rászoktatta ilyen intenziv erősebb izekre a szalámival stb akkor el se fogadja a márkásabb jutalomfalatokat.

Én valami jó minőségü prémium virslit vennék abból vágnál mindig egy karikát jutalomfalatnak mikor odament a kutya, meg kell vele értetni hogy hivod akkor finomságokra számíthat, minél többet csinálod vele ezt annál jobban fog hallgatni szavadra.

2020. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. dec. 15. 16:26
 16/20 anonim ***** válasza:
70%

Atyám tömi a gyerek, tömi anyuka, a kutya meg csak hízik...

Szólj rá anyukádra, hogy ne etesse állandóan. Nem egészséges.

Sok oka lehet annak, hogy le vagy ejtve, pl azért mert nem vagy érdekes, nincsenek korlátok, hogy márpedig visszajön, ha hívod, 1éves ifjú titán, haverok, csajok, fanta.

Viszont te pedig ne akard kisajátítani a kutyát, mert azzal az àllat önállóságát is csorbítod.

2020. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az anyja nem hallgat rá.

A kutya meg a jutalomfalatos embert választja majd ami jelenleg az anyja.

Nem tudja megérteni hogy ki az aki gondoskodik róla,hanem csak azt hogy ki az a kétlábú aki finomságokat add neki, mert az emberi kajára nagyon rátudnak függeni.

2020. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
16 te nem vagy komplett!! Olvasd el még egyszer és Ertelmezd. Te tényleg menj el és kwzeltesd magad, de a covid miatt lehet csak ügyelet van!!! Rád férne!!!
2020. dec. 16. 10:25
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen nyilvánulsz meg, mit ne mondjak, téged is max a kutyád visel el.
2020. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem is csoda, hogy a kutyája lecserélte. :D
2020. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!