Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szürke-fehér szuka amstaffnak...

Szürke-fehér szuka amstaffnak jó lesz szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 15. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég komolytalan hám, én mondjuk alapból nem bízok a műanyag csatokban. Persze ha olyan a kutya és soha nem rántja meg egy kicsit sem a pórázt, akkor jó lehet.
2020. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem az ízlésemnek megfelelő. Nekem is szukám van, de én maradtam a sötét lilánál és pirosnál. Mondjuk a nyakörve zöld, tehát nem erről fogják meghatározni a nemét :D
2020. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A felemás szemszíne miatt amúgy is komolytalan, plusz az alom leglükébb tagja. De nem az miatt, csak nem akarom ilyen K9 meg ilyen nagyon harciasnak öltöztetni, ő egy kedves kislány kutya lezs, aki gyerekek között fog felnőni.

De akkor milyen fajtát ajánlotok, ami elég erős és nem műanyag csatos? Ti mit használtok? Amitől nem néz ki olyan "keménynek".

2020. dec. 15. 16:44
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Ez van az enyémnek. A csattal semmi baj, már évek óta megvan.

2020. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Mi például ezt használjuk sima sétához:

[link]


Vizsláim vannak.

Attól még, hogy bizonyos márkákat hord egy kutya, nem fog harciasan kinézni. A julius k9 és a fent linkelt hám is van rózsaszín színben, ha csajosan akarod öltöztetni.

2020. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van

[link]


Kényelmes a kutyának és erős.

2020. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Kizarolag nyakorvet tegyel ful ala!! Csak merev porazon es nyakorvon tanulja meg a hatarokat es a szep setat.

Ha feno konoly kutya lesz. Cukisag is melle. ❤️

2020. dec. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Végül az #5-ös válaszoló által linkelt hámok közül választottam.
2020. dec. 16. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!