Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen és mennyibe kerül az...

Milyen és mennyibe kerül az oltás a kis kutyámnak ha 12 hetes?

Figyelt kérdés
hellosztok!a kis kutyámat 12 hetes lesz és kiváncsi vólnék hogy mennyibe kerül az oltás és milyen féle oltás kell neki ilyen kórba?a 10.kerületben lakok.a válaszokat elöre is köszönöm szépen
2010. aug. 12. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Állatorvos nem mondta az előzőnél? Eltérő az oltási program, az én kutyám hétfőn volt 12 hetes, és ma voltunk szurin, kombinált ismétlést kapott, de azt hiszem, van, aki parvo ellenit ismétel ilyenkor. 5990 ft-ot fizettem, de ez is változó.
2010. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A mienk most kapta az elsőt 1800 ftvolt és kapott féreghajtot.
2010. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 köszi a választ de sajna már 12 hetesen kaptuk a kutyust oltás nélkül és most szeretnénk vinni dokihoz oltatni :S köszi a választ 2 nak is köszönöm a választ
2010. aug. 12. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

12 hetesen kaptátok oltások nélkül?:|:S Nem tudom, ilyenkor mi a teendő, doki megmondja majd... sztem féreghajtót is fog kapni.

2010. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a rendszeres fereghajtozas nayon fontos!!

csak a veszettseg elleni oltas kotelezo, szoval nem muszaly a kombinaltat beadatani, persze ez kockazatos, meg lehet hogy felelotlenseg..blabla.

de doki egy programmal fog eloallni

kombinalt,par ezer aztan 2het mulva ismetlo kombinalt oltas ujra par ezer(nem tudom arrafele milyne arak vannak)

aztan 2het mulva ujabb oltas veszettseg elleni. es fel even belul ujabb veszettseg elleni.

mi tegnap fizettunk 8000ft-ot ket kutya utan, egy kombinalt es egy veszettseg ellenire.de az arak nagyon valtozok.

2010. aug. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!