Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon melege van a kutyámnak,...

Nagyon melege van a kutyámnak, de a kölykök miatt nem lehet?

Figyelt kérdés
Tudom, milyen rossz ember vagyok, hogy szaporítom őket, de mikor aludtam, mamám véletlenül kiengedte a szobából a kutyust, hát ez lett belőle. (különben fajtatiszták. És már mindnek van gazdija. Na az a lényeg, hogy ugye bent vannak (2 naposak), de az anyukának nagyon melege van, mert kandalló előtt vannak, de az ösztön miatt nem hagyja ott a kicsiket, ablakot meg nem nyithatok, mert akkor meg a kölykök fáznak meg... Mit csinálhatok ilyen helyzetben?
2011. nov. 15. 08:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Told egy kicsit távolabb a kandallótól.
2011. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Mi azt csináltuk, hogy egy Wolf-ban kapható melegítőpárnát tettünk a dobozuk egyik felébe. Az anyakutya lefeküdt a hűvösebb részre, ha meg a kölykök fáztak, már pár napos korban ügyesen átmásztak a melegre. Ha meg nem tudnak, akkor segíthetsz nekik, átcsoportosíthatod őket, ha látod, hogy nagyon összebújnak.

Az anyakutya ragaszkodása egyébként kb. pár napig fog még tartani, utána már elhagyja a helyét, ha szükségét látja. Az első napokban még pisilni se nagyon akar kimenni.

2011. nov. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hál'Istennek pisilni kijár :) Nagyon köszi a válaszokat, és, hogy nem írtátok, milyen rossz ember vagyok, hogy szaporítok...
2011. nov. 15. 09:01
 4/21 anonim ***** válasza:
Ja igen, elfelejtettem írni, hogy ne szaporíts. Na jó nem, csak viccelek :) Ilyen balesetek mindig lesznek, a lényeg, hogy a kölykök gazdihoz kerüljenek, és ivartalaníttassák őket.
2011. nov. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen, az anyakutyát amint lehet ivartalanítjuk, hogy ne legyen több baleset :) Ismerősökhöz kerülnek, az egyik Németországba :) Chip is lesz bennük, meg természetesen be is oltjuk őket
2011. nov. 15. 09:25
 6/21 Akiteki ***** válasza:
10%

Ilyen balesetek nem fordulnak elő, mert egy felelős gazda ivartalanítja a kutyáját, pláne ha felcsinálták.

Egyébként meg kibírja, hogy melege van, semmi baja nem lesz. Adj neki több vizet, úgyis kell a szoptatás miatt.

2011. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tervbe volt az ivartalanítás, de előbb tüzelt, mint kellett volna... Amúgy meg ki az a szívtelen ember, aki kinyírja a kicsiket, pláne, ha már van gazdájuk.
2011. nov. 15. 10:38
 8/21 anonim ***** válasza:
30%
Kedves Akiteki, úgy tudom az előző husky almod is ilyen baleset volt. Miért nem ivartalanítod a szukádat?
2011. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%

"Amúgy meg ki az a szívtelen ember, aki kinyírja a kicsiket, pláne, ha már van gazdájuk."


Amúgy meg ki az a szívtelen ember, aki hagy megszületni egy újabb fölösleges almot, és így már élő, menhelyen sínylődő kutyáktól veszi el az esélyt, hogy gazdira leljenek?

2011. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Catz ***** válasza:
Akiteki agarakat tenyészt, ha jól tudom.
2011. nov. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!