Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell megtanítani a...

Hogyan kell megtanítani a kutyának , hogy csak akkor egyen , amikor engedélyt kap rá?

Figyelt kérdés
2020. dec. 17. 08:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Úgy ahogy az előző írta+ a legfiatalabb kutyámmal én már azt csináltam, hogy nem csak kaja időben gyakoroltam, hanem az otthoni tréningekre szánt jutalomfalatot is egy tálba raktam, abból vettem mindig ki, először valamilyen emelvényen volt, majd a földön, így szerintem sokkal feszültségmentesebben, szinte magától éretődően jött, hogy nem ugorhat rögtön bele a tálba, hanem akár még feladatokat is végrehajt evés előtt.


Ha ezt nem is csinálod, mindenképp megéri csak pár szem táppal gyakorolni, úgy, ha esetleg hibázik, tudod korrigálni és nem az lesz, hogy pl kiveri a tálat a kezedből és nekiáll felporszívózni mindent a földről, te meg esélytelenül próbálod megakadályozni és a kövi alkalom már csak fél egy nap múlva jöhet.

2020. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

"Azért mert így nem fog idegentől elfogadni semmit"


Az egy teljesen másik feladat! Ne keverjük a kettőt.

2020. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
És azt hogy lehet, azt a másikat, hogy ne fogadjon el senki mástól ételt, akkor sem, ha pl bedobják az udvarba?
2020. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
Hát, ez azért típusfüggő is, de alapvetően jutifalattal.ÉS soha de soha nem lehetsz benne biztos, hogy nem fogja megenni, mert nem tudod ki és mit ad egyszer neki. Van az a csomagolás amit semelyik sem fog otthagyni.
2020. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%

Mindig kezbol etetem.


Eveskozbe barmit elvehetek tole,mert vezernek tekint. A sorrendisegi szabalyokkal ertem el ezt. A kutyasuliban is ezt tanitjak tobbek kozt.

2020. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!