Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Caniero Adult kutyatápról mi...

Caniero Adult kutyatápról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ismeri valaki ezt a tápot? Egy ideje ezt adom a kutyának, mert ezt legalább az állaga miatt szereti,(olyan mintha a puffasztott lenne) viszont zavar hogy sehol nincs róla értékelés.

A kutya sajnos elég sokat vakarózik, ezért az állatorvos javaslatára szeretném első körben a glutént kizárni az étrendjéből. Eddig a táp mellett házi kosztot is kapott, de innentől csak azt kapna. Eheti ezt a tápot továbbra is? Köszi a válaszokat.

Egyébként 5 éves, kb 20 kg-os keverék kutyáról van szó.



2020. dec. 19. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs vele tapsztalatom,de elvileg gluten es csirke mentes, viszont ami nem tetszik benne, hogy nem tuntetik fel, hogy hany % hust tartalmaz, legalabbis en nem talaltam meg. En ilyen tappal nem etetek, fontos a hus, es szeretnem tudni, hogy mennyi van kb az adott tapban. Az orvos nem ajanlott konkret markat egyebkent?
2020. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ajánlott márkát, viszont régen próbáltam mást tápot is adni neki de azokat nem nagyon akarta megenni. Tudom, hogy nincs olyan hogy nem eszi meg, mert előbb utóbb úgyis meg fogja enni, de azokat hiába tettem elé volt hogy 5 napig inkább nem evett. Inkább nem kínoznám szegényt ha már ezt megeszi. Viszont csak akkor maradnék ezen ha valaki megerősítene, hogy nem rossz táp.
2020. dec. 19. 17:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vannak ettől sokkal jobb tápok, de azért akárhogy is de az ár is fontos. 3 ezer ft/kg-os tépot azért már nem tudnék megvenni neki. Ebben az árkategóriában (vagy egy kicsit drágábban) tud esetleg valaki jobbat?
2020. dec. 19. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Így senki nem fog tudni érdemlegesen megerősíteni, mivel senki nem tudja az összetevőjét pontosan. Nálam is kiesnek ezek a tápok még akkor is ha agyonhypolt "csúcsmárkák". Érted hiába írnák itt most le páran, hogy ezt adják és bevált, van akinek a legolcsóbb táp is beválik. Most úgyis átállsz a főzésre nem? Addig add míg el nem fogy szerintem.
2020. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%
Kan-erekcio vagy sem .... szereti a kutyad?
2020. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Extrudált kukorica, sertéshús, állati zsír, kukoricaglutén, szentjánoskerény, dikalcium-foszfát, nátrium-klorid, kukoricaglutén liszt, magnézium-karbonát, ásványi komplex (premix).


Ezt az összetételt találtam, ez egy rakás sz @ r ...

2020. dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!