Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a velemenyetek errol a...

Mi a velemenyetek errol a kutyataprol?

Figyelt kérdés

Összetétel

friss sertéshús (70 %, kizárólag ibériai sertésből), burgonya, szárított hal, szárított sörélesztő,szárított almavelő, lucerna, lazacolaj, yucca, hidegen sajtolt olívaolaj, hidegen sajtolt lenmagolaj, zöldhéjú kagyló kivonat, rozmaring, máriatövis mag, szárított édeskömény, sarsaparilla gyökér, szárított articsóka, sarkantyúka, kamillatea kivonat, pitypang, szárított encián, kálium-klorid


Analitikai összetétel

Nyersprotein 23,0 %

nyerszsír 14,0 %

nyershamu 6,3 %

nyersrost 2,0 %

kalcium 1,6 %

foszfor 1,0 %

nedvesség (természetes nedvességtartalom) 18,0 %



Tovabbi info itt talalhato: [link]


Elore is koszi a valaszokat :)


2016. júl. 23. 22:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaajj és mé elfelejtettem,hogy a Platinum Adult Iberico+Greens kutyatápról van szó :P
2016. júl. 23. 22:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik az összetétel. Nem lehet rossz, ha nem nyerset enne a kutyám, én kipróbálnám...
2016. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én nyugodt szívvel adnám a kutyámnak, főleg, hogy nincs tele gabonával, ahogy a legtöbb táp.
2016. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedvenc kutyatápom!
2020. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!