Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mielőtt elvinnétek a kutyát...

Mielőtt elvinnétek a kutyát orvoshoz, ti felhívjátok, hogy rendel-e? Mi van, ha egy hete nem veszi fel, de nekünk kéne az utolsó oltás?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Én elmennék egy másikhoz, ő meg rohadjon meg.
2020. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet karanténban van vagy valami történt vele, de egyébként nagyon rendes, kedves orvos, nem akarok másikhoz menni, 3 jószágomat hordom őhozzá.
2020. dec. 19. 21:11
 3/11 A kérdező kommentje:
De arra is gondoltam, hogy végig volt, csak valami miatt nem tudja felvenni. Csak nem akarom elhurcibálni a cicát addig, míg nem tudom, hogy van-e, mert jártunk már így, azóta mindig felhívom, mielőtt elvinném.
2020. dec. 19. 21:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi általában mindig felhívjuk az orvost, hogy tud-e fogadni minket, mielőtt megyünk. Mert volt már olyan például, hogy felhívtuk, és mondta, hogy x ideig műt, és majd utána menjünk, stb. Szóval mi felszoktuk hívni, mert hátha nem ér rá az orvos, aztán fölöslegesen mi sem akarunk bemenni. De nekem ez, hogy egy hete nem veszi fel, elég izé... bunkó. Meg oké, hogy elfoglalt, vagy ilyesmi, de egy hét alatt csak feltudta volna venni egyszer a telefont. Nincs esetleg facebook oldala a rendelőnek, vagy ilyesmi? Ott hátha lenne aktuális információ arról, hogy van-e rendelés vagy nem.
2020. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudtommal nincs facebook oldala.

Biztos nem direkt bunkóskodik, mindig nagyon kedves, segítőkész, türelmes, udvarias.

Csak nem tudom mit tegyek, mert ilyen még nem volt, mindig felveszi vagy az asszisztense. Nem tudom mi van. A cicámért is és a doki miatt is aggódom.

2020. dec. 19. 21:27
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Elmennék kutya/macska nélkül (hogy lett kutya kategóriában kutyából cica? :D), és megnézném, írnak e valamit a rendelőnél aktuál nyitvatartásnak, és aszerint mennék a következő napokban.
2020. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ja, nem is tudom. Igazából mindegy, a lényegen nem változtat, hogy felhívjátok-e előtte.

És köszi, hétfőn el fogok menni.

2020. dec. 19. 21:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jogos, a fő kérdésre nem válaszoltam. :) Mi sose telefonálunk, de a miénknél fixek a műtéti napok, tudjuk, mikor nem szabad menni, plusz ha valamiért nincs nyitva (szabi, ünnep), arról mindig küld mailt azoknak a gazdiknak, akik megadták a címüket.

Ha mégse vagyok biztos valamiben, elugrok arra egy nappal előtte, van e kiírás vagy akármi.

2020. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm.

Remélem nincs baja.

2020. dec. 19. 23:08
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a belvarosi dokinal idopontot kell kerni, tehat kell elotte beszelni veluk valamilyen formaban ... a videki dokinkat mindig felhivom es sokszor el sem kell mennem, mert telefonon el is mondja mit kell tennem.
2020. dec. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!