Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3. oltás előtt levinni a 9...

3. oltás előtt levinni a 9 hetes kutyust Budapesten csak annyira hogy pisiljen? Kockázatos? Vélemények , tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vidd le.
2020. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez megoszto kerdes egyebkent, en is ahany embert kerdeztem, annyifele valaszt kaptam.En vegul levittem, de tenyleg csak gyors pisire es kakira, nem vittem nagy setara, es kerultuk a kutyakat meg embereket, nem engedtem simogatni, stb. Hala az egnek nem lett baj, es a szobatisztasaggal is nagyon szepen haladtunk.
2020. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felénk a pici kutyások úgy csinálják, hogy csak a kapuhoz legközelebbi füves területre viszik le a kölyköt, és szaladnak is fel, amint produkál. Csak az oltásokat követően kezdik a más kutyákkal ismerkedést.
2020. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az A baj hogy a hozzam legkozelebb eső füves terület egy park.


Szóval az nem baj ha a járdára viszem?

2020. nov. 11. 23:44
 5/8 A kérdező kommentje:
A tenyésztő azt mondja hogy ne vigyem le egyáltalán. Mindenki mast mond. Nem tudom hogy mit tegyek :D igazából ha elhozom a kutyust onnantól 2 hét és levihetem majd. Várjam inkább ki azt a 2 hetet?
2020. nov. 11. 23:47
 6/8 anonim ***** válasza:
A járdára nem kellene, a park széle esetleg?
2020. nov. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sok kutya van a kornyekemen, kb lehetetlen kikerülni
2020. nov. 12. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:
2 hetet legyen a tenyesztonel!
2020. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!