Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet az hogy egy...

Mitől lehet az hogy egy alomba minden kölyök rendesen fejlődik egy pedig kb 1/3-a a többi kutyának?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szaporító én csak befogadtam a visszamaradt kutyát mert megsajnáltam. nincsenek problémái egészséges csak nagyon kicsike tesói kb 1 kgosak ő 35dkg
2010. aug. 12. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem tudott úgy szopni az anyakutyából, mint a többiek. Ennek számos oka lehet, pl. beteges, vagy problémája van.
2010. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
figyeld h rendesen szopik-e.
2010. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már 3 hónapos de rendesen eszik kap vitamint is
2010. aug. 12. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
az én kutyám is az alom legkisebb és leggyengébb kiskutyája volt. (nem szaporítótól vettük, a szomszéd adta ajándékba) és mostmár lassan 2 éves, de nagyon jól van, egészséges mint a makk, annyi hogy kicsit kisebb mint a testvérei. egyedül a légzőcsövével van egy kis gond, mintha horkolna néha, de az állatorvos is azt mondta hogy ez természetes a fajtája miatt.
2010. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

regen selejteztek ezeket az egyedeket, a fajta vagy a munka erdekeben. ma mar megtehetjuk hogy segitunk behozni a lemaradast, megfelelo minosegu taplalassal.

nem tudom honnan van a kutyad es milyen, de kellett volna neki kapnia kutya anyatejpotlot!

egy tenyeszto dolga vagy a selejtezes vagy az extra torodes, ki melyiket vallalja.

2010. aug. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!