Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kölyök panelba?

Amstaff kölyök panelba?

Figyelt kérdés
2 hetes amstaff keverék kölyök kötött ki nálunk mivel ez a kedvenc fajtám megakarom tartani de sajnos fél évig még panel házba vagyunk szorulva csak hétvégén vagyunk kertes házba. A kérdésem az lenne hogy szerintetek megtartsuk-e? Napi 4-5 sétát biztos tudok garantálni neki.
2011. okt. 29. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fél évet simán kibir panelben. Ugyis 1 éves korára éri el a legaktívabb időszakát.

Azért 2 hetesen ne vidd még sétálni, oltások nélkül.

Ilyen aprón hogy került hozzád?

2011. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tyler913 ***** válasza:
100%
En is panelban tartok amstaffot,eleg jol megvan 3 setaval.Bar 2 hetesen (nem eliras?) meg azert is kuzdened kell,hogy eletben maradjon.Gyakorlatilag meg ujszulott.
2011. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem elírás 2 hetes, kint volt az utcán egy vödörbe... és persze nem akarom elvinni sétáltatni amíg nincsenek meg a megfelelő védőoltások. Nagyon az életéért nem kell már küzdeni nagyon jó állapotba van és van pótmamája is :)
2011. okt. 29. 21:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekünk stafford keverékünk van panelban, mi fél évet éltünk kertes házban, 1 éves korában költöztünk panelba.

Jól elvan itt is, egyáltalán nem ugat, ha nem látnák a szomszédok, nem is tudnák, hogy kutyát tartunk.

Ellenben a napi min. 3-4 séta póráz nélkül legyen, lehetőleg minél több futással, játékkal, mert hihetetlen energiabombák és ha nincs lefárasztva hajlamos otthon rombolni ha egyedül marad (legalábbis a miénk...).

2011. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hogy vannak ilyen emberek mint te :)


1.

2011. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tyler913 ***** válasza:
Sok sikert a felnevelesehez!Viszont ilyen fiatalon,anelkul,hogy ismerned a szuloket,nem tudni,milyen felnott lesz.Lehet,hogy csak nyomokban amstaff,es egesz mas termeszetu kutya lesz belole.De ha mar befogadtad,tartsd is meg.Ahogy irtam,nyugodtan tarthato panelban,csak kell az a napi 2 ora seta.
2011. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazából én azt sajnálom ,hogy vannak ilyen emberek akik csak így kirakják a kis kutyákat. Igazából annyit tudunk hogy amstaff szerű lesz és ezért tettem fel a kérdést így, ha a természete nem lesz vagy a felépítése az se gond csak egészséges legyen :)
2011. okt. 29. 22:34
 8/10 Playgirl ***** válasza:
nem raksz be rólla egy képet?? :)
2011. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
A többiek már megelőztek,ughogy nem mondom h kibirja:)Viszont készüljetek fel hogy ha magára hagyjátok főleg de ha nem akkoris szétfpg rágni mindent:)Egyik barátom lakásba tartotta és 2 honapos korátol fogva mindent felboritott szétrágott zéttört:)Felmászott mindenhova ugyhogy még elpakolni sem lehetett előle semmit:)De stem nem mondom evvel ujdonságot,és sztem is Big respect h befpgadtad;)
2011. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A stafford egy olyan kutya, amelyik képes BÁRHOL (és tényleg bárhol!) jól érezni magát. Nem egy tipikus munkakutya, de ha nem K9-ezni akarsz, akkor még akár agilityre is jók. Nem igazán ugatósak, ha a napi három séta megvan, kis futással, akkor elvan mint a befőtt. Ha megfelelően tanítod, akkor még a bútorokat sem eszi meg -mint más két kilós szobakutyák. Az enyém 14 évet élt, az első ötöt panelban, utána házban, de ott is bekunyizta magát az előszobába lakhatásilag, így aztán szobakutya is maradt. Persze, kedvencként megtehette. :) A Világ Legjobb Kutyája. Tartsd meg - Sok sikert hozzá. (Nem könnyű, de már nekem is sikerült egyszer tíz naposan elárvult kölyköket felnevelni.)
2011. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!