Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kukoricától szebb a kutya...

A kukoricától szebb a kutya bundája?

Figyelt kérdés
Amióta kukoricás tápról gabonamentesre váltottunk, sokkal fakóbb, szárazabb, keményebb a bundája, pedig ilyenkor ősszel mindig dúsabb és ragyogóbb szokott lenni.
2020. dec. 22. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Megválaszoltad magadnak a kérdést.
2020. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Kukorica nem tesz jót a kutyának, a bundája se lesz szebb tőle
2020. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Es hogy jutottal pont erre a kovetkeztetesre? A tapban csak kukorica volt, vagy mi? :D Valoszinuleg a jelenlegi tapban kevesebb, vagy mas vitaminok vannak, esetleg kevesebb hus. Keress akkor masikat.
2020. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Ha viszont tojást adsz neki, főleg főtt tojást, akkor tényleg szép, selymes lesz a bundája.
2020. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

A lazacolaj is jót tesz!

De persze a minőségi táp rengeteget befolyásolja a bundát. Saját tapasztalat. (Amikor nagyobb lettem, és lett saját pénzem, átvettem a nagyszüleimtől a kutyám gondozását, rövidszőrű kis kutyusból akkora bundás lett, hogy a szeme se látszik ki, rá se ismerni 😅)


A tápnál pedig az összetevőket, vitaminokat kell nézni, bármelyikre ráírják hogy prémium.

2020. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Tudvalevőleg a kukorica a kutya fő tápláléka a természetben is.
2020. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 6-os te nagyon hülye vagy xd a kutya tápláléka a hús
2020. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Épp ezaz, hogy minőségibb tápot kap most, sokkal több hús(50%), ebben van lazacolaj, lenolaj is, meg gyógynövények, zöldség-gyümölcs.

Ezelőttiben alig 20% volt a hús és 3x szerepelt az összetevőiben a kukorica vmilyen formában.

2020. dec. 22. 16:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint mégsem jobb az új táp. A kukoricát nem tudom, az még az embernél sem szeret megemésztődni, persze, egy tápba nem egész szemeket tesznek bele feldolgozatlanul. :-) Szóval nem tudom, elnézést. A 6-os meg csak ironizált, tessék érteni a viccet.

Mennyi idős kutya? Egészséges amúgy?

2020. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem allergiás valamelyik összetevőjére?
2020. dec. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!