Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hemperegnek bele a...

Miért hemperegnek bele a kutyák az ürülékbe?

Figyelt kérdés
Főleg erdei sétán fordul elő.Miért csinálhatják?
2010. aug. 12. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért, hogy elfedjék a saját szagukat, megtévesztik a vadat, vagy ellenséget!
2010. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ösztön.

Vadászatnál elfedi a saját szagukat.

2010. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem nagyon tud zavarni, egyszer az öcsém, rá öntött egy üveg húsvéti locsoló parfümöt, csak az nyomta el az ürülék szagát.
2010. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bozsikrisz ***** válasza:

A yorkshire terrierem is ezt csinálta 2 napja. Azt hittem elsírom magam olyan büdös volt:D

Ez az egyetlen dolog, amiről nem tudom 100%-ig leszoktatni. De mivel ez annyira erős ösztön benne, nem is biztos, hogy akarom.

De szerencsére jó ideje csak apró döglött állatokba, vagy száraz madárkakiba szokott fetrengeni.


Egyébként ilyenkor ugye nem kutyakakiba fetrengenek? Én legalábbis azt hallottam, hogy csak más állatfaj ürülékével csinálják.

2010. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát Én úgy tapasztaltam, hogy mindenbe beleteszik magukat, ami büdi, és romlott.Az enyém 1x vmi majonézes romlott cuccba fetrengett bele, egyszerűen nem tudtuk belőle kimosni, vagy 5-6x fürdettük meg, mire kijött...na, akkor leszokott róla, mert a párom kissé elgyepálta szegényt, meg utána nagyon-nagyon résen voltunk, és ha már láttuk, hogy a nyakát tudjátok olyan jellegzetesen tartotta, hogy na, most ebbe belefekszem, akkor egyből kiabáltunk, hogy nem szabad...de beletelt egy jó időbe, mire megbízhatóan leszokott róla.


üdv

2010. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bozsikrisz ***** válasza:
Igeeen, a nyaktartás annyira ismerős:D Amikor a nyaka már a földön van, a feje meg még bőven a levegőben, és közben engem néz, hogy látom e mire készül:D
2010. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó,utolsó előtti vagyok:

jaja, kis szemetek amúgy...tökre tudja, hogy nem szabad...csúcspofák...:-DDD

2010. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát nem 1x fordult velem is elő(mármint a kutyákkal :D )!

Köszönöm a válaszotokat!!! :)

2010. aug. 14. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!