Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utazási rémálom. Mit tehetnék...

Utazási rémálom. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne engem hogy durván autóban szorongó és hányos kutyával mit lehet még tenni azon kívül amit én tettem.


1 hónapon át fokozatosan tréner segítségével lett szoktatva az autóhoz. Szepen volt is eredménye egészen az első igazi útig amikor is hányt és onnantól kezdve mintha semmit se csináltunk volna. Ült elől ült hátul, ajánlotta mindenki a boxot.. Kapott boxot. Jelenleg az csak annyira jó hogy abba megy a hányás pedig ahhoz is fokozatosan lett szoktatva 2 héten át... De semmi eredménye. Dedalon nem használ és tok m1 mennyit eszik előtte. :( folyton ömlik a nyála és hányik és remeg és utalja az egészet megint..

Kicsit szomorú vagyok mert tényleg úgy érzem mindent megettem de semmi nem segít, de ez igy nem igen maradhat. KB sehova nem lehet utazni vele de fel napra egyedül se akarom hagyni.


Ezeken kívül mit tehetek még? Valamilyen gyógyszer esetleg ami oldja kicsit a szorongást?


Köszönöm a segítséget.:)


Fél éves a kutyus.



2020. dec. 27. 17:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%

Ilyenkor egy egyszeru modszer.

Legyen egy magabiztos,autoban utazni szereto kutya baratja,aki veletek utazik a gazdajaval. Azon latni fogja,h nem kell felni az autozastol.


Mentett/orokbefogadoft kutya? Lehet,h autokazas utan hagytak el idmedetlen helyen a kutyad. Vmi rossz emleke lehet.


Az oktato meg adja vissza a penzt. Hisz nincs eredmeny!! Csalas,amit csinalt. Mi is igy jartunk egy oktatoval.

2020. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Örökbefogadott kutyus. 3,5 honaposan hoztunk menhelyről.


Az oktató ért el eredményt csak sajnos a kutyus gyomra nem bírja az utat és emiatt szorong mert tudja hogy rosszul lesz. :) az autóba beugrott és elvolt benne amíg először nem hányt. Utána kezdődött elölről megint a kálvária. Azert gondoltam hogy valami hányás csökkenő vagy nyugtató segítene.

2020. dec. 27. 21:23
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

Gondom nem túlságosan jó idegrendszerrel áldotta meg a jó sors.

Ha másfajta tréningmódszer nem segít, csak a nyugtatás marad, ha már autóztatni akarod.

2020. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Más gond nem igen van vele. Kicsit félős de mindenkit megszeretett eddig, még a gyerekeket is. Kutyákkal kijon. Járunk kutyaoviba is és sok mindent hamar megtanul.


Ez az egy baj van vele. De ismétlem nem feleslegesen akarom magammal cipelni mindenhova... És nem fel napos utakra.. Csak szeretném hogy néha egy 30 perces út nem szorongatja szeljel. szerencsétlent.

2020. dec. 28. 08:16
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha javult akkor lehet egy eves kora utan teljesen elhagyja ezt az egeszet.
2020. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
34%
Az nem idegrendszeri probléma, hogy egy mentett kutya fél utazáskor, lehet, hogy csak rossz emlék, ha így szabadultak meg tőle korábban, hogy elvitték valahova és ott hagyták, újra el kell hitetni vele, hogy az utazás nem rossz dolog, de ez idő.
2020. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!