Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja? (Kérdésed...

Mi lehet a baja? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
A kutyám 1 éves, hajnali fél 4 kor elkezdte nagyon hangosan a levegőt visszafelé szívni.Ilyen szörcsögő hangot adott ki.Csinálta vagy fél percig utána abbahagyta utána kb 5 percenként megint.Ma reggeltől már csak nagyon picikét csinálja.Akkor szokott ilyet rövid ideig ha valami belemegy az orrába, de akkor hapcizik és helyrejön, de most látszólag nem akar kitisztulni.A közérzete, étvágya teljesen jó.Valami belemehetett az orrába?Mit tudok csinálni?
2010. aug. 13. 11:51
 1/5 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Lehet, hogy légcsőszűkülete van!

Mutasd meg állatorvosnak, ő meg tudja állapítani. Én erősen erre gyanakszom.

2010. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Légycsőszűkület, beélegzett toklász, allergiás reakció, roham, és még jó pár egyéb dolog lehet. Inkább az orvost kérdezném én is.
2010. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

milyen fajta?

mert az enyém tibeti spániel

ha nyomott orrú akkor szerintem azért csinálta, mert a tibeti spánieleknél, shih-tzuknál és pincsiknél szokott ilyen lenni. az enyém is szokott, de gyakrabban. ha pedig nem nyomott orrú, lehet tényleg valami belement az orrába. ha nem változik 2-3 napon belül, akkor vidd el állatorvoshoz.

2010. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ORVOS!
2010. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Legnagyobb esélye arra van, hogy toklász ment az orrába. Vidd orvoshoz, nehogy valami nagy bajt csináljon.
2010. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!