Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Soha többé nem lehet már...

Soha többé nem lehet már kutyám, a macskáim miatt?

Figyelt kérdés

Volt egy mentett kutyám. Újra mentettet szeretnék, de közben lett két cicám, őket találtam. Mivel kutya mellett nőttek fel 5 hetes koruk óta, ráadásul az időd kutya mindent elnézett nekik, ezért semmilyen kutyát nem merek idehozni, akiket kérdezek menhelyeket, mind azt mondja, eltűrik a jelenlétüket, de azt nem hinnék, hogy bármelyik is elviselni, hogy minden séta után egy macska ugorjon a nyakába, lecsekkolni, hogy merre járt, meg megpuszilgatni, meg hogy egésznap rohangálnak a cicák a lakásban, erre a legtöbb kutyának beindul a vadászösztöne. Mindegyik azt javasolta, hogy valami pincsit vagy mopszot vigyek melléjük, azokat többnyire nem érdekli. Viszont nekem "sétálós" kutya kell, akivel napi 2* el tudok menni 1-2 órára mozogni, plusz szeretném képezni, tanítani, egyszóval kutyázni szeretnék, nem csak egy kutyát szeretnék, hogy csak legyen ott.

Remélem érthetően írtam, de a lényeg, lehet még valaha igazi kutyám vagy mondjak le róla a cicák érdekében? Nekik is hiányzik amúgy a kutyus.


2020. dec. 28. 14:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Macskaval egyutt tartott kutyakat keress! Fogsz talalni. Facen csoportokba irjal!! Barmilyen fajta tujda ezt . Az egyed szamit,h hozza legyen szoktatva macskahoz!
2020. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!