Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Allandoan lenez, ocsarol,...

Allandoan lenez, ocsarol, mert ugyanolyan kutyam lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Regi kutyas ismeros. Regen mindkettonknek menhelyes kutyaja volt, de o nem szerette, mert szerinte csak a nemetjuhasz az igazi kutya. Amint olyan oreg lett, hogy nem lehetett meg setalni se vinni, egybol vett egy nj-t, kprulotte forog minden azota is, isteniti. En imadtam a kis keverekemet, amikor meghalt 3-4 honapig bezarkoztam. De ugy hozta a sors, hogy talaltam egy kis koromfekete kidobott kiskutyat. Erre nincs bizonyitekom, mert akkoriban se facebook, semmi emberi kapcsolat. Akkor talakoztunk eloszor, amikor a kiskutya 4 hobapos volt es egyre jobban a nemetjuhaszra hajazott. Mar akkor is lattam rajta az undoksagot. De amikor nagyobb lett elkezdett beszologatni, hogy kamu vagyok, direkt vettem ugyanolyan kutyat, nincs eletem, mert mindig csak utanzok masokat(regen mikor meg gyerek voltam, probaltam beilleszkedni a kutyas csapatukba semmi sikerrel, mert mar akkor is mindig hulyenek tartott), meg nem valo nekem ilyen fajta kutya, mert egy senki vagyok, a kutya ezerszer erosebb nalam, en csak el fogom kenyeztetni, mint a masikat(azert, mert hagytam jatszani, ismerkedni minden szembejovo kutyaval es mert en foztem neki, nem szuperpremium tapot vettem neki, amugy a mostani nyerset eszik es mert mindig arra fele setaltunk, amerre a kutyus ment), meg ilyesmik.

Szoval azon kivul, hogy elkoltozom a varosbol(amire jelenleg nincs lehetosegem), mit tudok tenni? Hiaba mondok neki akarmit, mindig a sajat igazat hajtja. Mar lassan elhiszem, hogy ennyire szar ember vagyok, amiert befogadtam egy egy honaposan kidobott kiskutyat, amiert cserebe o is megmentett engem a legmelyebb pokolbol.



2020. dec. 28. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

Te jol bansz a kutyaddal. Az ismerosoddel szakits meg minden kapcsolatot,mert elmebeteg a szo orvosi ertelmeben. Nagyon kafos hatasa van az ismerosodnek rad nezve.



Rdngeteg nemetjuhasz van mindenhol. Hulyeseg azt felteteleznie,h utanzod. De tulajdonkepp az se lehetne problema,ha szandekosan nj-t vettel volna. Az utanzas dicseret,csak a hulye ismerosod nem tudja.


A kutya majd segit neked uj baratokat talalni. Remeljuk normalisakat😂


Nagyon nagyszeru ember vagy,h befogadtal egy segitsegre szorulo kutyat es ilyen szivet melengetoen gondjat viseled.


A kutyanak valo fozes es a kutya jolneveltsege ket kulon dolog.

Az ,hogy engeded,h baratkozzon a kutyad,meg jatsszon,szinten normalis dolog. Enyem is munkakutya,megis engedem baratkozni megvjatszani mas kutyakkal.

2020. dec. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%

Nekem 2 németjuhászom is van, biztos én is nála láttam, mert amúgy nem is ismertem azelőtt a fajtát.


Egyébként nem is értem a kérdést, én az ilyennel már az első alkalom után megszakítottam volna a kapcsolatot.


Eleve nem barátkozom olyanokkal, akik nem mondják meg konkrétan ha bajuk van hanem pofákat vágnak meg vélozgatnak.

2020. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek.

Es te megkertezted amugy, hogy miert hivjak labtorlonek a kutyusod? Mit monstak?

Amugy biztosan nem irigyseg vagy feltekenyseg, nincs ra oka.

Szerintem tenyleg az a baja, hogy azt hiszi utanzom, mert regen mindig kerestem a tarsasagat, nert nem voltak barataim es lattam, hogy o jobban ert a kutyakhoz, van kutyas bandaja, szerettem volna en is csatlakozni, tobbet tudni, legalabb a kutyamnak baratokat.

De nem tortent meg, mert mindig kerultek, egy ido utan pedig feladtam, nem kerestem mar oket.

2020. dec. 29. 10:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!