Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám most kezdett el...

A kutyám most kezdett el félni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Helló, itt nálunk nagy szél kerekedett, mindent csapkod, stb. Felébredtem rá én is, de a kutyám egyből ott termett és remeg meg liheg, nem akar lefeküdni. Ha hangosabb, akkor jobban fél.

1,5 éves, eddig sosem félt a viharban. Most mit csináljak vele?

Egyedül vagyok itthon vele és ki van akadva.


2020. dec. 29. 03:36
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Engedd oda magad mellé az ágyba és öleld át,nyugodtan és halkan suttogjál neki,talán attól megnyugszik,az enyémeknél mindig beválik.
2020. dec. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

"ki van akadva"

Bírom, amikor emberi tulajdonságokkal ruháztok fel állatokat. 😁

Ez szimplán vihartól való félelem, sok blöki hajlamos rá. Engedd hogy a hálóban aludjon ő is. Ja, és az ágy alatt, állatnak ugyanis nem az ágyban a helye.

2020. dec. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
2:Tanácsot adni nem tudnál inkább neki,hogy mit tehetne akkor szerinted?Bár mire megnézi,addigra már úgyse lesz szükség rá,de a legközelebbi hasonló alkalomra talán tudná hasznosítani a tanácsodat.
2020. dec. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Emilio18 válasza:
46%
Ha már neked reggel van kapcsold be a tv-t jó hangosra. És ne foglalkozz hogy fél a kutya mert attóp jobban fog félni. Tehát tv be, húzd el a függönyt, és tedd a dolgod. A kutya meg fogja érteni hogy nem kell félni.
2020. dec. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Kutyak mindig attol felnek, amit nem ertenek ... mutasd meg neki, hogy mitol van a hangzavar es nyugtasd meg, hogy nincs mitol felni. Oltozz fel es menj ki a kutyaval egy kicsit a rossz idobe, legyel vele es mutasd meg neki, hogy mi tortenik.
2020. dec. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Lakásban lakunk, amúgy is bent van.

Felkapcsoltam a villanyt és a tvt. Így már nem remegett és nyáladzot, csak nyugtalan volt.

Nem tudom honnan jött neki ez hirtelen. Eddig is voltak viharok, sosem félt.

2020. dec. 29. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!