Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem írta be az állatorvos az...

Nem írta be az állatorvos az ivartalnis dátumát és nem pecsételte le?

Figyelt kérdés
Egy ismerősünk ajánlására mentünk egy állatorvoshoz ivartalanításra novemberben. Fura volt a doki, szerintem feketén dolgozik, mert nem adott se nyugtát se semmit, plusz elég olcsó volt a többi dokihoz képest a műtét. Most nézem, hogy a kutyám kiskönyvében benne kellene hogy legyen a pecsétje illetve bele kellett volna írnia az ivartalanítás időpontját, de ezek nem történtek meg. Most írom az ebösszíró lapot, ekkor tűnt fel.

2020. dec. 31. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Hát ezzel így utólag sajnos már nem tudsz mit tenni. Ha nagyon fontos, visszamehetsz vele hogy nyomjon rá egy pecsétet de minek. Egyrészt kutyát se érdekli majd hogy le van e pecsételve, vagy benne van e a kiskönyvében. Màsrészt az orvosnak biztosan sokkal több elfoglaltsága is lesz mint hogy azzal szórakozzon hogy utólag adminisztráljon. Viszont orvost váltanék, alap esetben ugye egy oltást be tud adni egy kisgyerek is, de ha esetleg majd a későbbiekben valami baja lenne jó lenne ha olyan doki kezelné akiben te is 100%ig megbízol
2020. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjél vissza hozzá és írasd bele. De a kutyát többet ne vidd oda.
2020. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jutott eszembe, hogy az ivartalanitashoz magammal kellene vinni az oltasi konyvet ... legkozelebb amikor mentem a dokihoz es nalam volt a konyvecske, akkor beirta es kesz.
2020. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szabad kérdeznem melyik doki volt?
2020. dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!