Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az egomi Canis Lupus kutyasuli...

Az egomi Canis Lupus kutyasuliban fognak még a lányok oktatni?

Figyelt kérdés

Az első alkalommal mikor ott voltunk, egy fiatal csaj tartotta az órát, nagyon jó volt, tetszett a kutyámnak is. Második alkalommal egy másik csajszi volt, aki még jobban oktatott, nagyon sok szünetet tartott hogy ne menjen el a kedve a kölyköknek, vezényszavakat tanított, tehát tényleg fejlődtünk és nagyon élvezte a kutyám is. Azóta viszont minden egyes alkalommal egy középkorú csávó tartja, aki nagyon sokat beszél, mi meg csak állunk ott és szenvedünk a kutyákkal, mert már nem tudnak koncentrálni. Mikor a lányok tartották az órát, végig tudott figyelni a kutyám, és én is éreztem rajta a fejlődést, ennél a pasinál viszont semmit nem haladunk, alig vannak feladatok és unják a kutyák (legalább is az enyém biztos). Illetve a játék is sokkal kevesebb. Nem élvezi az órát sem a kutyám, se én, igazából már csak azért járunk oda hogy kutyák között legyen, legyen kivel játszania.

Valaki tudja, hogy fognak-e még a lányok oktatni? Vagy az csak véletlen volt?



2021. jan. 2. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak náluk nincs a csoportoknak állandó kiképzője, váltják egymást folyamatosan.
2021. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2021. jan. 2. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tartalmazza a tanulmanyi/megbizasi szerzodes az oktato nevet?

Mert igenis van sok oktsto,aki nem kepes hatekonyan oktatni meg utalja a kutyakat is.


En megmondanam a helyedbe,h irjak le a ket no orararendjet,mert csak hozzajuk akartok jarni.


Fogjatok ossze,ha ez tobbeteket is erint.

2021. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt ilyen nincs #3.

Én is odajárok, teljesen jól oktat mindenki. :D Nincs probléma.

2021. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én se gondolnám hogy rossz, nem is bunkó vagy semmi ilyesmi, csak az én kutyámnak úgy érzem nem erre van szüksége. Igazából nem is tudom hogy a többiek mit csinálnak az óra nagy részében, mert én csak trükköket és vezényszavakat gyakorlok a kutyámmal, gondolom a többiek is ezt teszik amíg nincsen feladat.
2021. jan. 2. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!