Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 23.-kapom meg a yorkí baba...

23.-kapom meg a yorkí baba kutyámat akkor lesz 8 hetes mit ehet illetve mit nem ?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első yorkim és úgy hallotam elég kényes a pócza, szombaton kapom meg így csak hétfőn tudom orvoshoz vinni, utána olvastam kérdeztem viszont maradt pár megválaszolatlan keresésem

1 azt mondta a hölgy akinél most van hogy nem ehet konzerves ennivalót mert elszokik a rágástól de én nem szeretném azt hogy csak tápot egyen

2 Olvastam hogy szabad neki adni fot bébi répát azt mivel lehet adni neki mibe keverve ? Ugyertem főt rizsbe ? Tudom fűszeres etelt se ehet se csirkét

3 milyen sűrűn vihetem kozmetikushoz? Én minden kéthetente el szeretném vinni viszont azt olvastam ez sok mert ki hullik a szőre

4 -há minden hónapba elviszem orvoshoz az sok? Vagy kevés?

5 szeretnék neki szép csajos rózsaszín ruhákat venni viszont a kisállat boltba nem tálaltam olyanokat tudtok olyan oldalt írni ahonnan rendelt már valaki ?

Előre is kszm az értelmes válaszokat 😊


2021. jan. 2. 17:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
A kutya az kutya, nem pedig baba! Fel kène màr fogni!
2021. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
Biztosan nem tenyesztotol lesz, egy tenyeszto nem hagyna, hogy felvilagositas nelkul elvigyen tole egy kutyat. Meno instagramos babadisznek meg plane nem. Innentol kezdve meg mar nincs is mirol beszelni, nem fogjuk tudni meggyozni a helyes kutyanevelesrol. Pedig az alap hozzaallasa nem is rossz (orvos, kozmetikus, szeretne tanulni az etetesrol stb.) Etetni kerlek, legalabb azt a tanacsot fogadd meg, hogy ne etesd ossze-vissza. Egyen minosegi tapot, kaphat neha minosegi konzervet is, de ne csinald, hogy egyik nap fott kaja, masnap tap, stb. Lattam nem egyszer rosszul etetett kutyat, folyamatosan ment a hasuk megallas nelkul minden nap. Nasinak persze adhatsz zoldseget, hust, de valassz egy fo etetesi vonalat (fozes, tap vagy barf) es azt kovesd, melle iktasd majd be szep fokozatosan a tobbi harapnivalot.
2021. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Valamit nagyon be néztél, :D hogy van merszed úgy ítélkezni hogy nem is ismersz ??

Majd én el döntőm mi a helyes kutya nevelés az én kutyámnál,

Miért etetném össze vissza ?? Úristen 😂😂😂😂

Nyilván azért veszek egy kutyát hogy minőségi tápot, stb.. kapjon ha ezt nem tudnám neki meg adni nem is vennék kutyát..

Inkább utána olvastam és kérdeztem állat orvosnál, alapból is meg kérdeztem volna, csak gondoltam ne menjek oda sík hülyén... köszönöm aki segíted akik meg ki akartak oktatni és ítélkeztek úgy hogy nem is ismernek azok meg menjenek egy kört

Ui:. Vettem a kutyusnak kis hajgumit, csatot, zoknit ruhát.. borzalmas gazdi leszek 😱😱

2021. jan. 16. 01:41
 14/18 anonim ***** válasza:
73%

Majd én el döntőm mi a helyes kutya nevelés az én kutyámnál,


Az esetek nagy részében ez a hozzáállás az, ami majd neveletlen, idegbajos kis görcsöt eredményez :/

2021. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14 igen élvezni fogja a szüleimnek is ilyen kutyusa van ahogy meg latja a ruhát oda szalad annyira szereti :) ;)


15 ennek a kutyának jobb helye lesz mint némelyik gyereknek

Babázni akarok és babázni id fogok a kis kutyámmal szüljél te gyereket és neveld szépen pár év múlva meg a szádba sz@r :) hülye liba ? Vigyáz a szavakkal itt arc nélkül jampiskodsz személyesén meg kussolnál tipikus :)


16 Nem lesz az ne félj ha meg az lesz én fogok meg küzdeni minden nap vele és nem te nem? Hol akkor a probléma?:)

2021. jan. 19. 01:59
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem te fogsz vele meg küzdeni minden nap, hanem a környezeted. Majd mikor viszed sétálni és minden kutyának acsarkodva neki akar rontani, mind a két kilojaval. Aztán majd ha egy nagyobb kutya megelegeli és lerendezi akkor neked áll feljebb. Soha nem láttam még kutyát amelyik elvezne a ruhát. Nagyon el vagy tévedve. Télen ha hideg van akkor oké, de divatból majmot csinálni belőle mert nincs jobb dolgod kimeriti az allatkinzast. Tanulnal inkább, arra lenne eszed
2021. jan. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha felnőtt ember lettedre viselkedsz így az még gazabb. A kamasz még kinőhetné, de te. Gusztustalan vagy. :D
2021. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%
Könyvelő? Max kocsmáros :)
2021. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!