Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinél van bent a kutya? Nincs...

Kinél van bent a kutya? Nincs kosz, szőr nálatok? Milyen időközönként takarítatok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Hogyne lenne kosz, szőr, de ez vele jár.. Rendszeresen kell porszívózni, én a szőnyegeket nedves kefével minden héten külön pucolom.
2021. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nincs kosz és szőr, vedlési időszakoknak megfelelően nyilván többet kell takarítani.
2021. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Uncsitesómék a lakásban tartják. Naponta takarítanak utána.
2021. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Minden nap megy egy kört a robotporszívó, heti 2x hagyományossal is körbe megyünk. A lábait és a hasát mindig megtörlöm amikor bejövünk. Felmosni hetente szoktunk. Nincs kosz.
2021. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szonyegeket kidobtam. A butorokat mubor vagy hasonlo anyagboritasuakra csereltem. Mindenhol csak porszivot hasznalok, partvist soha. Porszivozni es utana felmosni is 3 naponta szoktam. Minden seta utan nedves ronggyal letorolgetem, majd szaraz torolkozovel is. Hetente hasznalok furminatort.
2021. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Hetente 3× felmosunk.

Nálunk nincs szőnyeg így nem kell porszivozni.

Naponta felseprünk, de kb. Ennyi.

2021. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően van egy helyük, ahonnan jól látják, hogy mit csinálok, általában ott vannak, ha sárosan jönnek be az udvarról, akkor kötelezően legalább egy órát :)


Napi 1-2x feltörlök, 2-3 naponta pedig felporszívózok.

2021. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk a kutyák kint is vannak meg bent is.Ők döntik el,ők tudják a legjobban hogy számukra mi a jó.Oldalt az ajtónál van nekik egy kis lyuk amin át betudnak jönni az előtérbe,de ha ott se jó nekik akkor jeleznek,vagy az egyik kitudja nyitni a szobaajtót és bejön a másik is vele,én pedig megyek és becsukom utánuk.Max. naponta 1-szer söprögetek és felmosok,meg ritkán előkerül a porszívó is,mert az egyiknek nagyon hull a szőre,ő fehér szőrű,így nála jobban észre lehet venni,a másik fekete,nála nehezebb,de ő nem is hullatja annyit.
2021. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Amstaffom van panelban. Viszonylag keveset vedlik, csak a ruhákon látszik egy kicsit (mármint ami rajtam van mikor foglalkozok vele, nem a tiszta ruhákon ami el van rakva). Se a földön, se az ágyon, se a kanapén, sehol máshol nincs szőr. Egyedül a telefontokomon szoktam észrevenni, mert ilyen gumis anyag és összeszed minden szöszt/szőrt. Sár, ilyesmi kosz egyáltalán nincs, minden séta után mosunk lábat, ez eddig bevált. Sokkal több koszt hozok én haza, mint ő.

Pórszívózni olyan hetente, másfél hetente szoktam, amikor éppen kedvem van. Felmosni olyan 3 hetente.

2021. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kosz nincs,szőr van,ha nagyon keresem. Ja meg rendetlenség miatta,állndóan széthordja a játékjait.

Mindennap megy a robotporszívó,plussz 2-3 naponta én is porszívózok a rendessel. Naponta feltörlök lennt,mert az 1.szinten vagyunk a legtöbbet. Az emeleten szinte csak alszik,este. Ott pár naponta mosok fel. Emellett illóolajjal párologtatok egész nap:)

2021. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!