Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor kakil egy nap egy 3...

Hányszor kakil egy nap egy 3 hónapos táppal etetett kiskutya?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Milyen táppal? Gyenge, szemét minőségű (Pedigree, Chappy, Tescos es társai) táp mellett rengeteget fog.

Egészséges kutya?

2021. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A kiskutya jó minőségű táp, sőt barf etetés mellett is sokat fog kakilni. Kétszer, háromszor. Nem a táptól függ, a kölykök többet kakilnak, ez így van a macskánál meg az embernél is.
2021. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, ez baromság. Normális etetès mellett nincs sok széklet. Kölyöknél sem.

A barfot meg inkább hagyjuk kölyökkutyáknál...

2021. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Kétszer, háromszor, néha akár négyszer is (bár ez ritka). Az enyém most 5 hónapos, és kb heti egyszer van olyan, hogy délelőtt 11-kor már a 3. adag jön ki belőle, pedig szuperprémium tápot kap (több mint 80%-os hústartalom), szóval nem etetésfüggő. Szerintem az átlag olyan 2-3.
2021. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
2-4 kaki/nap. És nem a kaja miatt, hanem mert még kicsi. Tökmindegy milyen táppal vagy hússal eteted, kakilni fog sokat.
2021. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen egészséges már, Ekanuba tápot kap egyébként. Eddig átlagban 5 kaki volt, de lehetséges hogy a fogtisztito miatt (multifit), mert amióta nem kapja csökkent a kakilása száma és megijedtem kicsit.

Köszönöm a válaszokat!

2021. jan. 4. 00:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyem ahanyszor eszik. Talalt kutya, csont sovany volt, elso 2 napban semmi kaki, szegeny mindent felemesztett, amit evett:(

De azutan elkezdett, es mivel eleinte 4 orankent adtam neki ejjel-nappal, tehat napi 6x, igy annyiszor is kakilt, minden eves utan kivittem, volt is mindig. Aztan ahogy csokkent az etetes szama, ugy a kakilasok szama is:D Kis cuki, plusz most mar felnott, 1x eszik es most, hogy mar pontosan tudja mikor kap, nem valtozik mar semmi, igy raallt, hogy nem utana, hanem elotte kakil:D Biztonsag jele.

2021. jan. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kölyökök általában annyiszor kakilnak ahányszor esznek :) amikor kicsi volt és táppal etettem olyan 3-4 kaki volt egy nap, mióta barfozunk 1-2 kaki van naponta
2021. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!