Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így el lehet rontani egy...

Így el lehet rontani egy kiskutyát?

Figyelt kérdés
Mióta nálunk van, én tanítom, nevelem, többnyire szót is fogad már, látszik rajta, hogy elfogad falkavezernek. A mai nap tesóm játszott vele, és amíg én pl. Nem engedem, hogy ő fejezze be a játékot, vagy ne hozzá oda, parancsszavakat ne hajtsa végre, én csak egyszer mondok el neki dolgokat, nem ismetelgetem, elsőre végre kell hajtania, a tesóm simán rahagyta, hogy nem vitte oda a játékot, amikor kerte, vagy nem ment érte stb... Szóval a kutya le se tojta. Így elronthatja a tesóm az eddigi munkámat, vagy rám ugyanúgy hallgatni fog, és nekem meg fogja csinálni a dolgokat továbbra is?
2021. jan. 2. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Neked meg fogja csinálni, nyugi.
2021. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Ritka ha egy kutyát nem ér semmilyen más befolyás, csak egyetlen gazdáé.


De okos jószágok, azt is megtanulják, kinél mit szabad.

2021. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Te vagy a falkavezer. A tesodon csak rohog a kutya. Neked engedelmeskedni fog.
2021. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Pontosan be fogja lőni hogy kivel szemben mit tehet meg retorzió nélkül
2021. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem két kutyám van. Én egyszerre sétáltatom őket. Nekem engedelmeskednek. Ha csak anyu fogja valamelyiket,akkor meg vannak zakkanva,rángatnak,húznak,mert anyu nem elég határozott. Tudják,hogy nálam az ilyesmi következménnyel jár. Így engedelmeskednek.

Kutyák tudják,hogy kivel mit szabad. Tudja azt is a tiéd,hogy neked engedelmeskednie kell. Tesódnak meg nem.

2021. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!