Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alábbi nevek közül te mire...

Az alábbi nevek közül te mire keresztelnél egy fekete szuka labradort?

Figyelt kérdés
Ha a nyelved hegyén van egy teljesen más név, ne habozz leírni, bár már több 100 névvel találkoztam, és valószínűleg azzal is, amit ajanlani fogsz, megsem került a listára.
2021. jan. 6. 20:07
A kérdező szavazást indított:
Arwen (fekete hajú tünde a Gyűrűk Urából)
Lilo (fekete hajú lányka a Lilo és Stich-ből)
Luna (a hold római istennője)
Mango (sárga-piros déli gyümőcs, olyan vidám név)
Mázli (cuki, szerencsét hozó név)
Mana (szerelem japánul, pozitív töltetű név)
Roxi (a Roxfort iskola után, igazi kutyanév csengése van)
61 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Lilo vagy Arwen szerintem. Minden második házi kedvenc manapság Luna.
2021. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem Mázli.
2021. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Feszuka ?
2021. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Az Arwen tök frappáns, és nem olyan elcsépelt, mint a Luna. Én az ilyeneket, mint hogy Mangó, meg hasonló nem szeretem, nekem gyerekes, hacsak nincs valami jó háttértörténete,hogy ez a név miért passzol hozzá tényleg.

Az Arwen jó, mert rövid, a kutya megjegyzi, és valószínűeg a kutyafuttatóban sem fogják minden másodikat így hívni :)

2021. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Kutyám legjobb barátja egy fekete szuka labrador akit Mázlinak hívnak :)
2021. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Csák Mázlit ne, minden 2. kutya Mázli.
2021. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Luna szerintem is elcsépelt, az Arwen pedig úgy hangzik, mint egy vezeték név, vagy egy férfi név. Én is a Lilora szavazok.
2021. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel, a kérdés eredménye az lett, hogy elsőkörben kizártuk a Mangót, a Mázlit, a Manát és a Roxit, mert lemaradtak, mint a borravaló.

Aztán kizártuk a Lunát is, mert elképesztően gyakori név, és a csengése nem igazán tetszik nekünk. Az unalomra és a nunára emlékeztet.

Az Arwen és a Lilo maradt, és Lilonak fogjuk nevezni, az lett a befutó! :) Nagyon szép név, és nagyon illik egy Labradorhoz. Egyforma barna szemek, egyforma játékosság, és egyforma zömök testalkat! Nagyon tetszik a Lilo, nem is értelme, korábban hogy fontolhattam a többit!

Ha valaha lesz egy második, szintén nöstény kutyusunk, akkor Arwen lesz a neve.

2021. jan. 11. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!