Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről az új...

Mit gondoltok erről az új fajtáról? Miniatűr francia bulldog

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 7. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Sztem olyan mint egy házi kisGollam.
2021. jan. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
aranyos.. mert minden életke aranyaos.. de a kutya nem ez.. az emberek felháborodnak a műmellen, kacsaszájon..hogy lehet ilyen mű egy nő.. Hát akkorez mi? :-) Bonsaikutya.. popsitörlőszivacs.. tenyésztett vacak.. ha obektiven nézem.. csak épp jól sikerült.. aranyos.. de ahogy megveszed, támogatod az effajta beavatkozó genetikát.. ha tovább megyek.. tulajdonképp ha lehetne tökéletes gyereket kapni.. akkor rákattintanál.. úgy, hogy nem éreznél felelősséget azt érezve, hogy ezzel tönkreteszed az emberi fajt.. a lényegét..
2021. jan. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem teljesen felesleges, valószínűleg több betegsége lesz mint a franciáknak. Ha felkapják ezt is tömegesen fogják szaporítani. Egyenlőre azt hiszem a nagyobb szervezetek nem fogadták el, gondolom egyhamar nem is fogják. Értelmét ennek a fajtának mini változatban nem látom
2021. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden kiskutya aranyos, még a patkányarcú bullterrier is, pedig felnőttként nagyon nem tetszik az a fajta. Viszont szerintem vissza kéne fogni a rövid orrú kutyák tenyésztését, illetve változtatni a standardon, mert ezek a fajták jellemzően légzési nehézségekkel küzdenek.
2021. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

A francia bulldog eleve beteges fajta, na ebből még kissebb változat, az maga lesz a beteges kutyafajták csúcsa.

Aranyosnak nagyon aranyos viszont ez a túl tenyésztés nem jó :(

2021. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Wg csunya genetikai hulladek. Majd az orvosi kezelesi koltsegek tobbe fajnak,mintha etetne az ember egy egeszseges nagy kutyat....
2021. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ezeknek a bulldogoknak hosszabb az orra, mint a standard f. bulldognak. A törpítés mellett erre is szelektálnak. De a Thuglife kennel soha nem lesz a szememben elismert tenyészet, attól hogy valami random szervezet lepapirozza, nem lesznek többek szapis kutyáknál. F. bulldogból is "tenyésztenek" kéket, lilát, merlét... nem mintha véletlen lennének azok az FCI standardból kizárva. Miután annó egy egész almot eladtak Bergi Krisztiánnak, megvan a véleményem róluk, ez a mini f. Bulldog is csak egy új pénzszerzési lehetőség, ép eszű ember nem vesz onnan kutyát.
2021. jan. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Minek kell mindenből miniatűr?! Könyörgöm ez egy állatfaj, nem egy telefon, hogy minél felhasználóbarátabbra lehet zsugorítani.

Minek kell minnél kisebb kutya? Ha nem fér el, hát ne vegyél, de ne akarj egy élő plüsskutyát, mert az elfér a táskádban.


Végre valahára én megszerettem a kistestű fajtákat is, de ezek nem kutyák, ezek csak életre keltett plüssök.


Pontosan annak a rétegnek kell, akinek csak instára kell a frenchie, meg minnél kisebb legyen, hogy minnél aranyosabb legyen. (Hozzáteszem, nekem egy 40 kg-os német juhász is aranyos, nem a méretben múlik.) Meg azért sem árt, hogy ha minnél kisebb, annál kevesebb piszkot csinál, annál kisebb helyen elfér.


Mondanám, hogy az ilyen vegyen inkább nyulat, de egy nyúl is felelősségteljesebb gazdát igényel, mint ilyen véglényeket....

2021. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Cuki meg minden, de nagyon egészségtelennek néz ki. Olyan, mint Stitch :D
2021. jan. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanolyan elb€szott, mint a sima fr bulldog. Azoknak se látom nagy létjogosultságát...
2021. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!