Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Unica-Classe kutyataprol...

Unica-Classe kutyataprol velemenyek?

Figyelt kérdés
Van aki ezzel etet mar egy ideje? Sehol nem talaltam rola velemenyeket, viszonylag uj tap Magyarorszagob, de most ezt ajanlottak, es ezzel etetem. Izlik is neki, pedig eleg válogatós. Baranyosat es marhasat vettem kiprobalni, 1 hete eszi, kulonosebb valtozast nem latok rajta.
2021. jan. 8. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
nehogy mar a kutya valogasson :D adjal neki maradekot meg csontokat aztan egeszsegesebb
2021. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1, persze, a maradék egészségesebb a tápnál...hagyjuk már.

Kérdező, szerintem nem a legjobb, nincs vele tapasztalatom de rákerestem, és sehol nem találok összetételt. Ez soha nem jó jel, azt szokta jelenteni hogy nem túl magas a hústartalma ezért próbálják a lehető legkevésbé feltüntetni.

2021. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is rakerestem, alig talatam meg. Be tudnad fotozni az osszetetelet? Kivancsi vagyok.
2021. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!