Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyának?

Mi baja lehet a kutyának?

Figyelt kérdés

Rohamokban tör rá, folyamatosan hangosan nyög, egyet egyet ugat is mellé. Utána abbahagyja, majd kb óránként újrakezdi 10 percre.

Gondoltam csak fázik (szigetelt ól, alatta szalma), beengedtem a fűtött garázsba, de 5 perc múlva folyamatos ugatással jelezte, hogy ki akar jönni.

Állatorvost nem tudom elérni, ebben az országban ünnep van, ilyenkor még embert se gyógyítanak...



2021. jan. 9. 06:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, ti nem biztos, hogy ortodoxok vagytok.
2021. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mi nem azok vagyunk, de igen, itt az állam szerint is 7.-én van ünnep.

Infúziót kapott, kettőt. Vese elégtelensége van az állatorvos szerint, egy kullancs okozhatta, aztán legyengült immunrendszerrel könyen megfázott. 5 injekciót is kapott, illetve reggelre ideadott 5-öt, azt nekem kell beadnom az állatnak, kb fogalmam sincs hogy, mert eléggé írtózok a vértől. Csöppet jobban van, már föl bír állni, csak nagyon-nagyon reszket olyankor. Meleg helyre vittem, betakartam.

Veszettség oltást is csak 1x kapott még (itt nem kötelező, meg gyakorlatilag senki nem is szokta, én beadattam neki 1 éves kora előtt, meg az összes ajánlott kölyökkori oltást is), 2 és fél éves a kutyus, remélem nem az, mert akkor nincs mit tenni, de az orvos szerint nem az.

Köszi mindenkinek az aggódást, holnap este megint viszem vissza infuzióra. Illetve édesanyám viszi :)

2021. jan. 9. 16:35
 13/27 anonim ***** válasza:
76%

Köszönöm szépen, hogy írtál.

Nagyon sajnálom szegény kutyust, mert fájdalmai lehetnek.

Mielőbbi gyógyulást neki!

Ti is vigyázzatok magatokra!

Üdv Nektek! :)

2021. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:
91%

Szia!

#13-as válaszoló vagyok.

Örülök, hogy találtál orvost! Remélem a kutyusod mielőbb rendbe jön! Nektek is mielőbbi gyógyulást a covidból! Szurkolok!! :)

2021. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:
49%

2/14-es vagyok. (13 óra).

Az előbb írtam 20:24-órakor, és véletlenül a 13 órát írtam a hashtag mögé.

Elnézés! Nem a 13-as válaszoló vagyok!

2021. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Hogy vagytok?
2021. jan. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
44%

2/ vagyok. Nem is értem mit néztem el tegnap. Na, mindegy.

Jogosan pontozott le, aki lehúzta a válaszom, mert nem 13 órakor írtam, hanem 07:30-kor.

2021. jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
44%

Igaz, hogy a dislike jogos volt, de aljasság, hogy mindenkit lepontozol!

De, ember módjára kellett volna válaszolnod és nem aljas módon lepontozni!

M.A.K.A.B.A. :D

2021. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
59%
:D :D :D :D :D
2021. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:

Üdvözöllek!


Jól van a kutyus?

2021. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!