Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya fajta alkalmas...

Melyik kutya fajta alkalmas hogy húzzon a gördeszkán?

Figyelt kérdés

Melyik kutya fajta amit betudnak ra tanitani es adottsagaiban is alkalmas ra, es szofogado, jatekos, gyerekbarat, ne legyen tul agressziv idegenekkel de a teruletet es a szeretteit megtudja vedeni.

Melyik fajtat ajanlanatok erre?



2021. jan. 9. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Már megint te vagy az, aki egy huskyval akarta húzatni magát?


Ha igen, ha nem, ilyen gondolkodással nem ajánlanék még kutyát.

2021. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Német dog.
2021. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Kutyát nem futtatunk betonon.
2021. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ööö, nem vagyok a huskys. Azt kerdem melyik fajta alkalmas ra,

Szeretnek egy kutyat a fent felsorolt jelemzokkel es mivel gordeszkazok, nem elsosorban azert hogy huzzon, csak szerintem ez tok jo es elvezetes modja megmozgatni egy kutyat.

2021. jan. 9. 15:54
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
A gordeszkanak a beton alkalmas, a kutyanak meg a termeszetes talaj, szoval egyik fajtat sem ajanlom. Szet fog repedezni a mancsa, hosegben akar le is valhat. Egyaltalan nem egeszseges. Hajtsd te a deszkat, ne legyel lusta.
2021. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3. Rosszat tenne a labanak?
2021. jan. 9. 15:56
 7/12 A kérdező kommentje:
Oh, ertem.
2021. jan. 9. 15:57
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Tönkremennének az izületei
2021. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

A kutyának nagyon ártalmas a rengeteg betonon furkorászás. Mi ahol élünk van egy út mellete meg fű vagy főld és én az út szélén gördeszkézom a kutya meg fut melletem a fűbe de ott se húz.

Meg azért is veszélyes ez hogy a kutya húz mert mi van ha nagyon felgyorsul majd hirtelen megáll/lassul és akkor belemész a kutyába és egyikőtök se fogja megköszönni

2021. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Buta ötletnek tartom én is. Mármint legyen kutyád persze, ha szerető és gondoskodó gazdi leszel, akkor mindekettőtök jól jár, de az a gördeszkás ötlet sajnos butaság. Nem rosszból írom, mint ahogy senki sem!
2021. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!