Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gördeszka longboard pennyboard...

Gördeszka longboard pennyboard? Melyik az alkalmasabb? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pesten használnám meg faluban , csak közlekedésre .Melyik lenne alkalmasabb?13L

2016. ápr. 10. 13:24
 1/9 anonim válasza:

Nekem longim van, és szerintem nagyon menő, ajánlani tudom :)

Longboard szerintem közlekedésre talán a legkényelmesebb, kevesebbet tudsz vele ugrálni meg vagizni (a lb bár önmagában menő, nem is kell vagizni vele)

A gördeszka szerintem kevésbé kényelmes, rosszabb felületen könnyebben elakad, viszont hát sok trükköt tudsz vele, talán látványosabbakat, mint longboarddal.

A pennyboardot én még nem próbáltam, illetve lehet, nemtom :S Olyan mint egy nagyon kicsi longboard, szerintem elsősorban divat, de városra simán alkalmas, rengeteget láttam mostanában.

De szerintem olvass róluk többet, és próbáld ki őket, pl dechatlonban, vagy máshol :)

17/f

2016. ápr. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És penny boardot hasznalok nagyon tudom ajanlani! Viszont ha a decathlonban probalod ki akkor elmehet tole a kedved mert azok nincsenek apolva, laza a fuggőjjuk stb. ilyenek. A gordeszkat nem annyira ajanlom varosba. Egyebkent penny boarddal is lehet olliezni, max venni kell rá griptapet. Remelem segitettem:)
2016. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja es amugy most latom akorod elozo vagyok 13/l

Meg egyebkent penny longboardot is lehet kapni az biztos minosegi

2016. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig a cruiser yamba oxelot néztem, az is jó?
2016. ápr. 12. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen az is jól gurul és jól hajlik, de leteszteltem és pennynek 12 mp-ig az oxelonak 4mp-ig forog a kereke ha ugyanolyan sebessegges meglokom. De abban jobb hogy olcsobb. Amugy mielottmeg mondanad hogy csak kitalaltam a baratnomnek oxelo, nekem penny van:) nekem a penny komfortosabb volt, jobbak az aranyai. De ha nem szeretnel sok penz elpocsekolni deszkara akkor azt ajanlom hogy elobb vegyel egy oxelot es ha jol tudsz menni meg szereted akkor meg utana esetleg egy pennyt. Bocsi a "gyanusitgatasert" hogy azt gondolnad hazudok ,nem annak szantam:) remelem segitettem! 😄
2016. ápr. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nem hiszem azt hogy hazudol :) És még nem gördeszkáztam ezért elsőnek az olcsóbbat probálom ki hogy tetszik-e nagyon köszönöm a segítséget
2016. ápr. 13. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen segitettem, ha van meg kerdesed ezzel kapcsolatban kerdezhetsz privatban is. Ja meg jo tudni hogy egyidosek vagyunk:)
2016. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Látom te elég normális vagy. Tudnál nekem mondani valami Penny boardhoz hasonlítót 7-8 ezrig? Nem igazán tudok deszkázni még, ezétt én sem akarok sokat költeninmég rá... köszi 😊
2016. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Decathlonban a penny fazonú gordeszka 8000 ft, en a decathlon honlapon neztem meg. Jo deszkazast!
2016. ápr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!