Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A legtöbb tenyésztő miért...

A legtöbb tenyésztő miért ennyire lekezelő stílusban kommunikál? Én mindig korrekt vagyok, normálisan kérdezek, normális kérdéseket de mégis azt tapasztalom hogy a legtöbben “lenéző” , “nagyképű” stílusban válaszolnak nekem.

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy más is tapasztalja ezt vagy csak én fogom ki az ilyen embereket?

2021. jan. 11. 20:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Például most is érdeklődtem és egy olyan választ kaptam hogy rendesen rosszul érzem magam és bocsánatot kértem a semmiért.
2021. jan. 11. 20:17
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Tenyeszto, vagy nem tenyeszto!? ... a kutya egy arucikk. Ne ararj tul tudomanyosan katyat venni, mert azt hiszik valami rosz uton jarsz, A kutya adas-vetel egy tok egyszeru dolog, ha tol okvetetlen vagy azt nem szeretik :)
2021. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Ez inkább az emberek kategória :)))
2021. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Az ilyenektől én nem vennék kutyát, aki bunkó.
2021. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem tapasztaltam ilyet. Pedig eddig 4 kutyám volt/van 4 különböző tenyésztőtől. Az egyik pláne nem is hazai kennelből.
2021. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Az összes állatmentő is egy tuskó kretén. Volt dolgom egy párral.... a normális értékrend (tehát az hogy az ember NEM EGYENLŐ az állattal) náluk full fel van borulva... bizton állíthatom hogy náluk megfordult a dolog...
2021. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó, hogy jönnek ide az állatmentők?

És nem vagyok állatmentő, csak szimpla állattartó, de ennek ellenére a saját kutyáim nekem többet érnek, mint az idegen emberek.

2021. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Úgy, hogy ugyanolyan megrögzöttek, mint az ominózus tenyésztő.

A saját kutyaidhoz érzelmi szálak kötnek, idegen emberhez nem.

Ettől még a te kutyád sem lesz egyenlő semelyik emberrel, még egy ugandai menekülttábor utolsó haldokló aggastyánával sem.

2021. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Én is hasonlóan tapasztaltam, mint a kérdező, hogy szinte lemondtam arról,hogy kiváló vervonalu kutyám legyen.
2021. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Valahol érthető a tenyesztok hozaallasa is, sok idiotaval van dolguk nap mint nap, es a kutyaiknak a legjobb gazdat szeretnék megtalalni. Ha erzik rajtad a bizonytalansagot, felkeszuletlenseget, vagy olyan kerdeseid vannak, amire az oldalukon megtalalod a valaszt, es ezt mind szajbaragosan kell elmagyarazniuk, nekik is tele lehet a hocipojuk nap végére.

Biztos vannak nagyon turelmesek es mindig segitokeszek is, de szerintem ebbe is bele lehet faradni.

2021. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!