Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARFOSOK! Nálatok mi volt a...

BARFOSOK! Nálatok mi volt a “legextrémebb” hús amit adtatok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt Kengurura, Fácánra, Vadgalambra, Struccra stb.


Sok Barf boltban láttam ilyen húst, gondolkodtam hogy vajon vesz valaki ilyet? Nálunk már minden ilyen “alap” hús be van vezetve (Marha, nyúl, bárány, halak, ló, fürj, szarvas, őz, kacsa, liba stb) és már jó hosszú ideje barfozunk.

Ha ti már adtatok nekik ilyet, ízlett nekik? Milyen gyakran kap nálatok ilyen húst?


*Kérem tápfanatikus emberek kíméljenek, a kérdés nem nekik szól így a válaszukra se vagyok kiváncsi*



2021. jan. 13. 17:29
 1/3 Somogyi Ági ***** válasza:
78%

Mindent kapott kB, 6 éve Barfos.

Az ha egzotikus húst kap inkább nekünk gazdinak fain 🤪


Nekik az a lényeg minimum 3 hús, fehérje (legyen benne vörös és fehér is), belsőség meglegyen, és a csontos szín arány a Ca-P miatt jól legyen belőle.


A többi már a mi fétisünk 🤪

2021. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ne fossál.
2021. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a fürj is "extrémnek" számított, sokáig nem mertem semmilyen szinten tartócsontot adni és hát a fürjet ugye egészben szokták, meg ahhoz képest, hogy nekem kellett még mellé színhúst is adnom (kb. 30% csontossal "működik" jól a kutya, típustól függően, nyúlból pl. még kevesebb kell, hogy ne kopogjon kifelé :D) csontosnak kicsit sokaltam az árát, szóval nálunk ez már az "úri huncutság" kategória. Nem is lett nagy sikere, ugyan megette (mert elvből mindent meg kell egyen, amit elé rakok, különben szerintem már a kobe marhát porciózhatnám neki kaviárral), de az az undor a fején, amikor meglátta, hogy na hát ma is csak ez van...hát őszintén nem érte meg az 1200ft/darab árát :D

De az én kutyámnak amúgy elég fura ízlése van, állítólag minden kutya odavan a zöldpacalért, az enyém azt is utálja :D

A másik ilyen "extrémebb" a szárított tevefejbőr, az bejött neki, sokkal jobban, mint a marhafejbőr, de hát az nem igazán barf, csak rágcsa.

Karácsonykor sikerült sima hipermarketben fácánt szereznem, azt kapott ő is, de ez egyszeri alkalom volt.

Lóhúst - tartsatok álszentnek, mert ez egy kicsit az - elvből nem adok, lovazom is, nekem az nem fér bele, hogy lóhús kerüljön a tálba,de mondom, ez csak ilyen egyéni kis lélektani butaság, mert közben tudom, hogy attól még ha én nem veszem meg, ugyanúgy ott lesz a barfboltok kínálatában és az sem zavar, ha más azzal etet.


Viszont ha nem gond szeretnék kérni egy elérhetőséget, ahonnan ezeket az extrémebb húsokat be szoktad szerezni, én fácánnal, vadgalambbal még egyik általam látogatott barfbolt kínálatában sem találtam, tevéből is csak a szárított fejbőrt.

2021. jan. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!