Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha nincs pénzem...

Mit tegyek ha nincs pénzem kifizetni a kutyusom műtétét? Másfél hónapja elvesztettem az állásomat, azóta is keresgélek, de a vírus még jobban megnehezíti a dolgomat. Alkalmi munkázok, de jó ha kapok belőle 30 ezret, azt is csak 15-én.

Figyelt kérdés
Még a lakbért sem tudom hogyan fogom kifizetni, erre szalagszakadása lett a kutyusomnak. Nincs senkim aki segíthetne, szüleim már nem élnek. A félretett pénzem elment arra, hogy kipótoljam a múlt havi kiesést... Teljesen kivagyok. Van valahol részletfizetési lehetőség vagy hasonló?

2021. jan. 14. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Lehet részletfizetés, illetve menhelyeket vagy fajtamentést is megkereshetsz, hátha tudnak segíteni. Online fórumon szintén kérhetsz segítséget.
2021. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Tenyésztőtől vagy menhelyről van? Tőlük is tudsz segítséget kérni.
2021. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában adnak részletfizetést, ne aggódj
2021. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerosomnek is most tortent, nekik 130 ezer korul lesz a mutet..:( hivd fel oket, biztos talaltok megoldast!
2021. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is adtak anno részletfizetést, hasonló okok miatt. Szerintem beszéld meg az állatorvosoddal. De felkereshetsz egy menhelyt/alapítványt is, hogy segítsenek és majd nekik részletekben kifizeted az állatorvosi számlát.
2021. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!