Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kutyat milyen gyakran...

Kinti kutyat milyen gyakran kell feregteleniteni?

Figyelt kérdés

Evente megkapja a kutyus a kotelezo 3-as oltast (veszettseg, kombinalt, feregtelenito).

Mint feregtelenito eleg lesz egesz evre?

Mert sok helyen olvasom, hogy feregteleniteni kell a kutyat havonta tablettaval is. Ezt persze en sosem csinaltam, mar idosodik a kutyus, eddig makk egeszseges.

Valaki tudna ebben segiteni?

A dokink azt mondja eleg az eves oltas megis sok helyen azt olvasom havonta plusszban kell egy feregtelenito tabletta is.



2021. jan. 15. 09:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat!!!!Drontalt meg is rendelem rogton!

A dokit le fogom cserelni amint vege ennek a pandemianak!

-Akkor evente harmas oltas (majd uj dokival)

-telen 2-3 havonta advantix

-nyaron havonta advantix

- 3 havonta drontal xl

-vitamin, lazacolaj

Szeretnem vervetelre is vinni!

Nagyon szepen koszonom a valaszokat:)

2021. jan. 15. 12:33
 12/15 anonim ***** válasza:

3as oltás nem létezik.

Elsőnek kap mondjuk egy kombit aztán 2 hét múlva a veszettségit.

Felnőtt korban évente ez a 2 oltás kell.

És 3 havonta féregtelenítő (bélféreg-szívféreg ellen)

2021. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12es igen igy gondoltam, hogy az oltasokat amit eddig egyutt kapott majd masik dokival mar remelem kulon fogja kapni.
2021. jan. 15. 17:25
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezt a külön kapást most hallom életemben először.

Felnőtt kutyának az ismétlőket mindig egyszerre adják be. Ez valami új divat lehet, hogy rohangálj kéthetente. Esetleg lehúzós a doki, hogy dupla vizitdíjat szedhessen...

2021. jan. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14es en se hallottam meg, de meglehet, hogy ez igy szakszerubb csak nem annyira tartjak be az allatorvosok. En ehhez nem tudok hozzaszolni, mert tenyleg nem tudom, es ezert is kertem a tanacsot.

Lenne meg egy kerdesem, de lehet jobb lenne kiirni kulon kerdesben.

Ha reggeli elott beadom neki a feregolot, utana kap enni, figyelnem kell majd ot egesz nap? Vagy magara lehet azert hagyni az udvaron? Lesz hasmenese?

2021. jan. 16. 05:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!