Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran kell a yorkikat...

Milyen gyakran kell a yorkikat féregteleníteni?

Figyelt kérdés
És mennyibe kerül?
2010. nov. 6. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ez már komolyan röhejes! Mi a f@szt hisztek ti, hogy a yorki egy másik állatfaj, vagy mivan? Már hányok a yorkiktól az ilyen idióták miatt!
2010. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
bmeg, ugyanúgy és ugyanannyiszor, mint egy másik kutyát!! ja nem, bocs, van ilyen kedvezmény a yorkiknak az állatorvosnál, csak ahhoz törzskönyv kell
2010. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Biztos rátok ez a 2 szó jellemző: gci fax
2010. nov. 6. 20:18
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Félévente nem árt ha féregteleníted. Bemész az állatorvoshoz és ott meg tudod venni a tabit. Lehet h be is adja neki a doki ha jó fej. Mivel kiskutya, ezért elég neki fél tabi. 1 egész kerül (nálunk) 300 ft-ba, úh az 1 évi féregtelenítés az 300 ft kb :)

2010. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Első 2 válaszoló..

Nem hinném, hogy a kérdező azért tette így fel a kérdést, mert kifejezetten azt akarta kiemelni, hogy neki yorkija van. Mit zavar titeket, hogy kinek milyen kutyája van? Olvassatok már utána, itt a gyakorin ezer meg millió olyan kérdés van, amiben szintén benne van a kutya fajtája, az nem szúrja a szemeteket, csak az, ha azt látjátok "yorki"?

Nekem is nagytestű kutyám van, nem kifejezetten a yorkik és társaik a kedvenc fajtám, de ettől még senkit nem ítélek meg, pláne nem írok ilyen szánalmas választ, amiben egyébként semmi felhasználható infó nincs. De, ezt megszokhattuk már ezen az oldalon, okoskodni és belekötni dolgokba egyszerűbb, mint értelmes ember módjára válaszolni:)

Kedves kérdező! Az én kutyámat mikor még kölyök volt, 2 hetente féregtelenítettük, nagyobb adaggal, mint a tiédet, hiszen nagytestű, de neked azt ajánlom, ha még pici a kutyád, akkor adj te is neki kéthetente egy fél tablettát.

Ahogy folyamatosan nő csökkentheted a gyakoriságot, én pl már csak 3 havonta adok a kutyámnak, aki 2 és fél éves. De, ha elmész az állatorvoshoz, akkor szerintem ő készséggel elmagyarázza neked ennek a menetét és nála kapsz féreghajtó tablettát is, ami, mint az előző válaszoló jól megmondta, nem drága, tehát pár száz forintban kell gondolkoznod.

Sok sikert!

2010. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pont ezaz utolsó, hogy ah szétnézel, a legtöbb bugyuta kérdést a yorkikkal kapcsolatban teszik fel. Ma is nem tudom hányadik ilyen kérdés volt ez!
2010. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
23:05 köszi szépen!végre 2 normális van!:)
2010. nov. 7. 06:10
 8/13 LN09 ***** válasza:

Az nem szúrja a szemeteket, hogy más témában milyen idióta, röhejes kérdések vannak??? Oda is írogattok, vagy csak itt tisztelitek meg az embert?

Valóban vannak idióta yorkis kérdések, de ez nem az! Persze, rá is kereshetett volna a keresőben, de ha kiírta, miért kell leszólni?


Kedves Kérdező!

Nekem is yorkim van, 14 hetes. Amíg pici addig két hetente kell féregteleníteni, ha nagyobb lesz akkor elég fél évente. Nálunk két hetente kapta a szurikkal.


Még valami! Amikor mentünk oltásokra a nagy behemót kutyákat a gazdájuk alig bírta betuszkolni a rendelőbe. Az én yorkim meg érdekes módon simán bement, és egy hang nélkül viselte a vizsgálatot és szurit. Akkor ki az idióta fajta???

2010. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 LN09 ***** válasza:
* Csak mert sokan leiidiótázzák őket...
2010. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem a kutya az idióta, hanem a sok okos gazda, akik azt hiszik kutyájuk egy külön faj...te is nagyon jól tudod hogy sok ilyen ember van, akinek nem inge, az meg ne vegye magára!
2010. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!