Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szívbeteg kutyát aki reggel-es...

Szívbeteg kutyát aki reggel-este szed gyógyszert hagynátok panzióban egy hétre?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Egyértelműen nem.
2021. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
73%
Egyedül biztosan nem!
2021. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Maximum olyan embernél hagynám, akit a kutya előzőleg már jobban megismert és szeret, és olyan helyen, ahol előzőleg már többször járt, és pozitív élményekkel köti össze. Vagy megkérnék valakit, hogy a kutyust a saját lakhelyén lássa el, vannak olyanok, akik kutyasétáltatást vállalnak és biztos ilyet is, persze a megbízhatóságukról (nem csak az állat gondozása terén) meg kell győződni valahogy. Szóval nem egyszerű dolog, de ha van más választásom, a szívbeteg kutyát nem teszem ki nagy stressznek nyilván.
2021. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Maximum rokonoknál vagy megbízható barátoknál. Ha nem tudnám magammal vinni oda ahova mennem kellene, akkor nem mennék.
2021. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

En ilyenkor mindig megkerek egy megbizhato ismerosomet, hogy erre az idore koltozzon hozzam (termeszetesen a hutoszekrenyt is megtomom az illetonek).

Egeszseges allatot sem vinnek idegen helyre, nemhogy a beteg kutyamat!

2021. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Abba a panzióba, amit kinéztem arra az esetre, ha be kellene adni valamiért, igen. De bár még nem volt rá szükség, nagyon alaposan körbejártam a témát és a szóba jöhető helyeket, több helyet személyesen is meglátogattam, beszélgettem az ott dolgozókkal, megnéztem a helyet stb., már röviddel azután, hogy magamhoz vettem a kutyát.

Az egészséges kutyám sem hagynám olyan helyen, ahol benne van a pakliban, hogy ha történik vele valami, nem kap megfelelő ellátást, beleértve az elsősegélyt és az orvost is. De vannak jó helyek, csak alaposan körbe kell nézni.

2021. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Mármint kutyapanzióban vagy simában? Ha szavatolják, hogy megkapja a gyógyszerét, akkor kutyapanzióban igen.
2021. jan. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak ha nem volna más lehetőségem. Előtte alaposan lecsekkolnám a helyet és lejattolnék valakinek, hogy külön figyeljen a kutyusomra.
2021. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Gyogyszeret odaadjak a kutyanak mindenhol, en nem ettol tartanek. Viszont a kutyanak nagy stressz ha uj helyre kerul es ugyancsak nagy stressz ha napokig nem jon a gazdi.

Szivbeteg kutyat nem tennek ki ilyen stressznek, biztos, hogy nem!!!


En magam is szivbeteg vagyok es megmondom oszinten a rendszeres mozgas es a gyogyszerek szedese mellett, kimondottan kerulom a stresszes helyzeteket ... igy probalom eletben tartani magam.

2021. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Kizárólag akkor, ha valamilyen oknál fogva tényleg nincs más megoldás. Normális panzióban egyébként vállalják az etetésen és sétáltatáson kívül a gyógyszerezést is, nem ez a része a problémás szerintem.
2021. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!